Honda CTX 1300 (2015)

Vlastník Tetanuss
Vloženo 31.7.2018
Aktualizováno 31.7.2018

16-ta motorka v poradi a konecne mam pocit ze som nasiel tu pravu. Myslim ze si ju necham fakt dlho.

První dojmy - Motorku som kupoval asi 350km od domu takze hned na prvy krat som si jazdu domov uzil celkom dost. Po 350km som bol nadseny z tej pohodlnosti. Bez problemov jazda, ziadna unava.

Motorku bych doporučil pro - Motorku by som doporucil pre skusenejsieho jazdca co hlada pohodlnu, kvalitnu a spolahlivu motorku s vybavou na dlhe cesty

Motorku som kupoval na zaciatku leta od prveho majitela. Mala odjazdene 2 sezony, stav tachometru bol okolo 16 000km, teraz na zaciatku augusta mam na motorke okolo 20 500km a som s nou nadmieru spokojny. Motorka ma sice iba nejakych 84 koni, tohto jedineho som sa na zaciatku trosku obaval, ci to nebude na mna slabe, kedze cezo mna preslo uz nejakych 15 motoriek, ale je to uplne v pohode. Tych 84 koni je na motorku akurat postacujucich, a to jazdim vzdy aj so zenou... Hladal som nieco pohodlne na dlhsie cesty, nieco kde sa vie clovek aj nabalit na cestu, a CTX je presne na to stavana. Je to kus stroja. Mam vysku 190cm, 108kg, potrebujem nieco na com nebudem vyzerat ako osa na bombone ako sa vravi :). Ked som bol pozerat ine motorky, napr. BMW R1200RT, ta mi prisla na mna nejaka mala...kratka motorka. Vobec mi nesadla... GSko som nakoniec vypustil, tie ceny su strasne a kupite ich s vela najazdenymi km. CTX bola idealna volba pre mna. Pred tyzdnom sme boli so zenou na nej v Chorvatsku, 700km tam, 700 spat a ziaden problem. Masina ide ako hodinky. Pohodlie na 100%, tichucky motor, clovek neni ohucany. Motorka ma netradicny vzhlad a pritahuje zrak ludi v okoli...mne sa jej dizajn pacil hned ked som narazil na tuto motorku. Povodne som mal vybratu ciernu, ale nakoniec som kupil bielu a vobec nelutujem. Ta krasna biela perlet ukaze nazivo ovela lepsie ako na fotkach, proste nadhera. Neskor z domu sa o motorke rozpisem viacej, momentalne neni casu.

wato
wato napsal 03.09.18 v 20:12 10b.

Ahoj.
Bílá je opravdu moc hezká, vím o čem mluvím mám ji taky.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 07.08.18 v 06:16 10b.

Krásná. 😆

amigo1800
amigo1800 napsal 02.08.18 v 11:42 6b.

Ahoj. kamarade!
Jsem rad ze motorka tebe sedla, ale ja jsem je prodal skoro hned. Na muj pohled CTX 1300 HROZNE tvrda motorka a VUBEC neperuje. Urcena pro americky trh a nebo pro idealni povrch, coz v USA casto chybi a v CR take.Na drobne nerovnosti panove nevyjizdejte vubec. Jinak spracovani ceho koliv je super - je to Honda.
Hodne zdaru na cestach! )))

Crawly
Crawly napsal 31.07.18 v 16:01 10b.

Je nádherná!