Yamaha FZ1 Fazer (2008)

Vlastník Mates008
Vloženo 30.7.2018
Aktualizováno 15.2.2019

Motorku jsem vybíral od začátku sezony. Už jsem ani nevěřil, že ji letos pořídím.

Triumph Sprint ST 1050: V ČR nemožné pořídit v mnou požadovaném ročníku a stavu.
Triumph Tiger 1050: Malý výběr, dost vysoké nájezdy.

První dojmy - Vzhled? Za mě masakr. Černej motor, černej rám, zlatý vidle a nádherná modrá metalíza. Navíc TOP stav, absolutně bez škrábanců. A ta zadní 190 guma - super :) Jede to jako kráva, perfektně to brzdí a za mě absolutně luxusní zvuk. No, prostě můj první litr.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo chce sportovní nakoňovanou mašinu, na které se dá v pohodě cestavat s baťohem a třema kuframa. Jestli je to realita se teprve uvidí.

Doplňky na motorce - Jsou tam padáky od Rutana, držák navigace/mobilu Kapa, nabíječka 12V+2xUSB, držáky bočních kufrů monokey system + boční kufry Givi. Skoro nic není na fotkach - fotky ze dne koupě.

Motorku jsem sháněl dlouho. Jelikož jsem chtěl už motorku, kterou si chci nechat na dýl, tak jsem chtěl fakt topovku. Navíc jsem trval na černým motoru, rámu a zlatýma vidlema. Aby toho nebylo málo, tak jsem chtěl origo stav a pokud možno malý nájezd km. Fazerů je na inzercích dost, ale jak to člověk obvolá a objezdí a má moje požadavky tak zjistí, že je to nedostatkové zboží. Nakonec jsem objevil asi hodinu po přidání inzerátu teď už můj moťór a druhý den ho jel zkouknout. Samozřejme jsem ji vzal. Motorka je z IT, po 1. majiteli a s malým nájezdem, kterému díky fakt mega super stavu věřím.

Mám najeto málo, ještě nemám ani značku (asi 200 km). Ale za mě zatím pecka. Hlavně super posez, mám 187 cm a je to moje první motorka, na které si připadám okey, že mi prostě není malá. Podvozek, brzdy, ochrana proti větru, vše ok. Jen to dost topí, což je v těchto vedrech trošku nepříjemný + se člověk musí naučit dojíždění do cíle, ať nemusí dlouho dochlazovat.

Jakmile budu mít najetej nějakej tisíc, tak přidám vice informací.

Hříbek
Hříbek napsal 16.02.19 v 08:00 10b.

Parádní stroj pěkně si ho ladíš

jaruš1974
jaruš1974 napsal 25.10.18 v 23:34 10b.

Gratuluji ke krásnému stroji, dobrá volba, opravdu krasavice.
Přeji spoustu pohodových kilometrů, vždy se šťastným návratem domů.

TF88
TF88 napsal 09.08.18 v 14:10 10b.

Davcoun
Davcoun napsal 06.08.18 v 07:36 10b.

Jak nová

PYTEL1
PYTEL1 napsal 04.08.18 v 11:59 10b.