Honda NC 750X (2016)

Vlastník Tennery
Vloženo 28.7.2018
Aktualizováno 28.7.2018

Potřeboval jsem nástupce za Yamahu Xmax 250 a když jsem docela dlouho nemohl sehnat Piaggio X10 350, tak jsem začal hledat jinou alternativu a skončil jsem u Ncčka

Piaggio X10 350: je jich u nás hrozně málo s rozumným nájezdem a historií a v německu je jako ojetina drahý

První dojmy - Oproti Yamaze hrozně moc výkonu (na světlech spráskám i Tmaxe :-))), dospělý zvuk, nepohodlné sedlo, mizerně čitelný display a už jsem velkej kluk na velký motorce i když "jenom" v automatu, kterej je jen tak mimochodem výbornej a jsem strašně rád, že jsem se nenechal v práci ukecat od tvrďáků na Gs aspoň do manuálu, když už kupuju rejži a ne šlechtu z německa. :-))).

Mám ji zatím krátce, ale zatím jsem hlavně nadšenej, protože přechod ze scooteru na tohle je neporovnatelný rozdíl. Všechno je super až na výše zmiňované sedlo, kde už teď vím, že se přes zimu bude měnit za něco pohodlnějšího a ty budíky jsou na sluníčku fakt bída a oproti Yamaze se nebojím říct ostuda. Jestli by jsem měl ještě něco vytknout, tak brzdy, které kdyby byly malinko ostřejší, tak by se taky vůbec nic nestalo, ale jezdit se s tím úplně v pohodě dá. Jinak už jen samá pozitiva a spousty nadšení a jako alternativu k scooteru mohu v klidu doporučit i když schránka v nádrži se nedá s místem pod sedlem srovnat a celkově je to už trochu uživatelsky náročnější, ale odměnou je úplně jiné svezení a rychlost a akcelerace o jaké se mi na dvěpade nesnilo v ani nejdivočejších snech a to se spotřebou pouze o půl litu vyšší.

T_G
T_G napsal 10.11.19 v 22:32 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 04.08.18 v 00:14 10b.

tak ať ti to jezdí jen pro potěšení a kolama dolu 💯

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.07.18 v 22:49 10b.

Samíc
Samíc napsal 28.07.18 v 17:11 10b.

Geodet
Geodet napsal 28.07.18 v 07:04 10b.

Dobrý výběr.