Yamaha MT-07 (2017)

Vlastník HonZz89
Vloženo 27.7.2018
Aktualizováno 3.5.2019

Nová Yamaha MT-07 (2017) za akční cenu od Kabourka :)

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

Yamaha MT-09: Rozhodla ekonomická stránka věci

První dojmy - Dostatečně rychlá, velmi dobře ovladatelná, slušný kroutící moment :) prvních 1000km jsem zdolal cca. za týden, Yamaha MT-07 mě velmi chytla. Yamaha MT-09 je ale sen, testoval jsem začátkem letošní moto-sezony u Kabourka a doufám že koupím příští moto-sezonu a svojí MT-07 předám k užití dál.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro rozumného začátečníka i pro pokročilého jezdce, myslím si, že vyhoví široké skupině jezdců, má docela slušný zátah od spoda, takže jde o hravou mašinu, pro někoho se může stát silně návykovou.

Yamahu MT-07 jsem vybral z ekonomických důvodů, původně jsem počítal s koupí nové MT-09, ale tento nápad jsem odložil prozatím na další rok, alespoň se vyjezdím zase na něčem drobet silnějším než je Kentoya Trigger 200.

Koupeno u Kabourka 13.7.2018, 24.7.2018 proběhla první servisní prohlídka po 1000km + osazení originál větrného štítu Yamaha. Ke datu 27.7.2018 najeto cca, 1200km.

MT-07 je velmi svižná a především velmi dobře ovladatelná motorka. Brzdy a podovzek bych řekl OK. Úložný prostro téměř nulový. Z hlediska pohodlí jezdce bych si dovolil kritiku, sedlo v základu dost tvrdé, nejvíc jsem dal za den asi přes 200km a měl jsem dost. Sedlo spolujezdce ani nemluvím raději. Jinak je to čirá radost, nová motorka je hold nová motorka :)

Nejlépe se s motorkou cítim na okrskách :) tam je její místo dle mého názoru

Chystám se letos s Yamahou na 1-2 výlety do zahraničí :) po absolvování se pokusím doplnit info o cestování s mtéčkem
1.8.2018 - 3.8.2018 proběhl motovýlet do Rakouska, projeta vysokohorská silnice Grossglockner. První den jsem najel cca. 500km a měl jsem toho plný brejle. Po absolvování tohoto výletu mohu konstatovat, že výměna originál sedla je pro delší cesty nutná. Jinak si na mtéčku s ohledem cenovou skupinu nemohu na nic nemohu stěžovat. Ke dni 7.8.2018 najeto cca. 2600km.

11.11.2018 - dnes asi jeden z posledních výjezdů (na tachometru se blížím číslu 6000km), motorka jezdí bez problémů, dělá radost, uvidíme jestli příští rok nevyměním, zatím mám celou zimu na přemýšlení. Pokukuju po MT-10, kterou jsem letos projel když jsem byl na prvním servise s MT-07ou, 31.10.2018 jsem zkusil i nové CB1000R od Hondy, super zážitky, tak uvidíme další rok jestli vyměním sedmu za něco většiho.

Ke dni 2.5.2019 moje Yamaha MT-07 (2017) prodána!

Motorka mi dala zase nějakou zkušenost a také spoustu zážitků. Doufám, že novému majiteli bude dělat jenom radost.

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 20.08.18 v 23:47

👍

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 20.08.18 v 23:43 10b.

Neber to prosim, nijak zle, ale do nuladeviny asik nepůjdeš. Zůstaneš u nás. Vím, o čem mluvím. Vítej v klubu.

vopák
vopák napsal 07.08.18 v 15:03 10b.

Povedenej naháč s výbornym motorem..at' dělá radost