renocar_unor

Suzuki GSX-R 600 (1999)

Vlastník Apo-Rider
Vloženo 26.7.2018
Aktualizováno 26.7.2018

Říkám ji Little Hayabusa...to proto že s mými 69 kg a výkonem větší než 81 kW letí 260 km/h a jela by i víc.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

Kawasaki ZXR 750: Byla po nějakém Holandském okruháři takže sem netušil v jaké kondici je motor.

První dojmy - Pocit kdy jsem zesedl z Honda CX500 Custom byl takový,jako když ležím při masáži zad.Když jsem jí testoval,chytla na poprvé i když stála 2 roky,ale viděl sem že servis bude nutný.Moc sem jí při testování nehnal jelikož jsem z ní měl respekt.Pocit to byl úžasný.Tak jsem jí získal protiúčtem.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co mají pod 70 kg a takové kteří ví že šestikule si ráda hraje.

Doplňky na motorce - Jen padáky,kvůli ochraně kapot při pádu

Po týdnu čekání jí pán Moravčík přivezl z Chomutova až do Mnichova Hradiště.Po asi hodinovém ježdění sem zjistil že nedrží volnoběh a má problémové starty.I tak sem na ní za měsíc naletěl 2500 kilometrů i když starty byly k vzteku.Na vině byly karburátory které byly tak zaprasené že ani ultra zvukem nešly vyčistit.Až 16.5. sem jí předal do Acut Moto do servisu.Čekal jsem trpělivě do července a po svátcích,kdy jsem měl dovolenou se konečně ozvali.Servis stál 11 300,byla dělaná řetězová sada,svíčky,karburátory a membrána, lanko plynu,padáky a detaily chybějících šroubů.Než jsem jí předal do servisu,spotřeba byla vysoká a to jsem jí ani nehonil.Druhý den sem jel do Chomutova podívat se na veterána od Kawasaki...když sem dorazil do Kosmonos,blikala rezerva,tankoval sem 7 litrů a do Chomutova sem to měl 148 kilometrů...a až v centru Chomutova začala blikat rezerva, byl sem překvapen nízkou spotřebou,asi tak 5-6 litrů.Už během toho dne sem na ní nalítal víc jak 300 kilometrů...ano,není to motorka na cestování.Je to bestie která umí potrápit silnější stroje a miluje když je vytočená jak matadorský býk.Nic méně s malou Hayabusou mám nalítáno od chvíle co jsem jí vzal ze servisu přes 1000 kilometrů a žádné potíže...tedy,když narazím na stav silnic,tak jsem rád že se snažím na dírách a hrbolech ušetřit od trápení.Je to sice šestikilo..ale umí potrápit i 750 a v rukou střelce i litry na okruhu.Na tuhle motorku musí být člověk jako chrt...i takové šestikilo umí letět 260 a na této rychlosti ještě nekončí..naopak.

zdalis
zdalis napsal 28.07.18 v 21:02 10b.

Davcoun
Davcoun napsal 27.07.18 v 06:55 10b.