Honda VT 500 E (1987)

Vlastník Rebel245
Vloženo 26.7.2018
Aktualizováno 17.3.2019

Klasika, poctivá práce japonských soudruhů, skoro žádný plast, dvouvál do V, vodník jež vypadá jako vzducháč, kardan, 6rychlostí, kola comstar. Vše co jsem chtěl :)

Honda CX 500: Byla dál než tato a na netu jich bylo více v nabídce, ale stale me laka
Yamaha XJ 650: prodejce nebyl schopen přiznat viditelné vady, něco tajil, tak jsem vycouval

První dojmy - chromy ok, na první pohled mi sedla, jízda ok, a již zapomenuté zjištění že na nahatý motorce fouká, ze skůtru jsem zpohodlněl

Motorku bych doporučil pro - myslím, že pro husákovi děti určitě, v hlave jawa350 konopnice, nemohlo to dopadnout jinak

Doplňky na motorce - 4/2018 Nova zadni pneu, ve velikosti 18 palců a malé šíři malý výběr, cenově spíše dražší. Nová páčka spojky a brzdy, vzduch filtr, olej v motoru a kardanu a svíčky. Přes zimu seřídím ventily a nechám opravit sedlo.
11/2018Na zimu dana predni pneu conti go, sehnal jsem pekne sedlo, vymenil oleje, a cidlo pro sepnuti ventilatoru.
Na 2019 dana na predek nova Continental Conti Go, ztratily se vibrace riditek, stara pneu mela dot 00.

Chtěl jsem kardan a dvouvál do vé, karbec. Jízda ve dvou na kochačku jde v pohodě, batůžek váží polovic co já. Chybí mi absence ukazetele rychlosti, občas je mi šestka málo. Chytá na první drc, a když chce tak babča pěkně potrápí i lecjaký frajírky namachrovaný na novějších strojích, parádně se pokládá do zatáček na těch ouzkejch kolech, nerada dluhou rovinu natož dálnici, trápit ji si nezaslouží. Na pohodu 80-110km/h motor bublá a ten zvuk dvou výfuků. Co jsem koukal na netu a konec konců i na silnicích jsem VT500E moc neviděl, to mi vyhovuje, není to tuctovka. Díly krom páček jsem žádné neměnil, doufám že je to Honda, pokud bude něco potřebovat snad lze najít na ebay.

mysak82
mysak82 napsal 15.07.20 v 21:06 10b.

Nemám co dodat je frajerská. A na silnicích není nikde běžně k vidění proto jsem si jí sehnal

krokoš
krokoš napsal 17.05.20 v 17:05 10b.

Čau, krásna motorka, mám rád výfuk na každej strane a hlavne do každého jeden válec. A ešte aj kardan. Nech slúži a jazdí.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 14.11.18 v 06:25 10b.

palo733
palo733 napsal 11.11.18 v 20:23 10b.

hilux
hilux napsal 21.10.18 v 13:50 10b.

Krasavice! Přeju hodně šťastných kilometrů