Kawasaki VN 2000 Classic custom (2007)

Vlastník vasfire
Vloženo 23.7.2018
Aktualizováno 26.2.2019

Ideální stroj pro dvoumetrového chlapa.

Motorka koupena od autazusa

První dojmy - Měsíc ježdění a poznatků mě dovedl zase napsat pár řádků. I když se to těžko popisuje zkusím to. Je to prostě euforie na něčem takovém jezdit. Nekončící výkon při otočením plynu, řev co se žene z custom výfuků, hravé řízení se mnou půltunového monstra do zatáček. Bylo by toho hodně k popisování toho jak je omamné s tímto strojem jezdit. Lidi by si za vámi ukroutili hlavu, a je jedno jestli někde stojím nebo okolo nich projíždím. Je to prostě něco málo vídaného a zaslouží tu chvilku pozornosti.

Motorku bych doporučil pro - Velcí silní chlapi - je to peklo někde s ní manipulovat na fleku :-) Já sám (198/110)

Doplňky na motorce - Hypercharger, brašny, výfuky Hard Krome 3insch long, Powercommander - 85KW!!!

Motorka vybrána dle mých fyziologických potřeb.
Prolézal jsem evropské weby, ale moc jsem si nepomohl.
Pak jsem narazil na člověka, který mi ji slíbil dovést z USA.
Na Floridě jsem tedy vybral tuto krásku za cenu maličko přes 5 tis. dolarů a nájezdem kolem 10 tis mil.
Slovo dalo slovo a již brzy putovala do Čech ke mě.
EDIT: 27.8.2018

Poznatky.
-moto má najeto čerstvě přes 12k mil. Vzadu je stále origo Dunlopka 200/60/16 z roku 2007 a ještě by něco najela, je už ale tvrdší tak budu do nové sezony měnit.
-spotřeba - no dle jízdy - kochačkou ve skupině čopristů i do 6, trochu svižněji kolem 7.
-je potřeba včas řadit dolu, dojet na křižovatku na 4 ku je problém se na neutrál dostat. (i když ono se to rozjede i na tu 4 ku )
- pořád řadím nahoru. Sneslo by to asi 6ku, ale ta by pak jela asi tak 240km/h...
-Zadní brzda opravdu není moc na brždění.

26.08.2018
Instalovaný Fender předního blatníku a kryt regulátoru dobíjení - chromové verze dovezené známo z USA = cca 1/3 cena proti nám.
Instalován RAM držák telefonu/ navigace - koupen na EBAY v USA a dovezený - zase cca 1/3 cena proti ČR.

26.02.2019 Jarní údržba a namontování chromových dílů
Dal jsem se do jarní údržby a namontování chromových doplňků, které jsem si nechal dovést z USA. Obě nové páčky, gripy, držák zápěstí na plynu, chromové domečky přístrojů. Opět z USA za 1/3 až 1/4 ceny zde. Vše firma Show Chrome.
Náhle jsem si nechal dovís originál NGK Iridium svíčky (opět u nás cca 1100,- USA 9 dolarů 200,-) a filtr oleje za 5dolarů.
Olej Motul 5000 10w-40 jsem koupil zde. Dle příručky mělo stačit na běžnou výměnu 5 litrů, ale nestačilo. Tedy 5,2 litru do toho padlo.
Do levé zadní brašny jsem si namontoval zásuvku na 2x USB pro nabíjení přístrojů na dlouhých výletech.

stepanekgsx11g
stepanekgsx11g napsal 18.08.23 v 14:56

Krásný stroj. Hezké fotky, skvělý popis. Koupil sem jej nedávno a tak hledám informace, zkušenosti, inspiraci.
Přeji kopu šťastných kilometrů a snad se i brzo ozvu na nějaké info.

stepanekgsx11g
stepanekgsx11g napsal 18.08.23 v 14:56 10b.

Přeji kopu šťastných kilometrů a snad se i brzo ozvu na nějaké info.

matymercedes
matymercedes napsal 14.01.19 v 15:33 10b.

Petr5potštejn
Petr5potštejn napsal 14.12.18 v 13:14 10b.

Pěkný koráb.Mám rád tyhle velký motorky.Dávám 10 bodů.

versys2007
versys2007 napsal 13.12.18 v 21:14 10b.

Parada, at slouzi.