Suzuki GSX-R 750 (2003)

Vlastník Komarr123
Vloženo 22.7.2018
Aktualizováno 25.7.2018

Moto my sedí a už jsem o něm uvažoval v minulých letech.

Suzuki GSX-R 750: Už nejsou peníze :D

První dojmy - Na teto moto už jsem si párkrát sjel byla to sice 600ccm ale v pohodě už jsem věděl do čeho du.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil kdo má už něco odlítáno nebo přechod z 35kw na silnější.

Tak jak začít suzuki gsxr 750 můj sen,přišla ke mě jako blesk z čistého nebe abych to zkrátil jednomu pánovy jsem přezouval gumy a za barákem mám silnici cca 700 m tam vždycky zkouším bajky když je poskládám jestli je všechno ok já vím že na cizím moto se nejezdí ale...vyjedu 70kmh mírná zatáčka najedou bum rána a byl jsem na zemi :D moto dojebaní já dojebanej absolutně nevím co se stalo době hnul jsem k moto vytáhl ze škarpy moto nakopnou a domu jsem dojel aspoň ta spojka zůstala až když jsem přijel domu pak jsem si všechno vlastně uvědomil co se stalo,měsíc doma měl jsem jenom montérky takže jsem byl dotrhanej všude krev atd :) od pana jsem moto koupil a bylo, mam doma gsxr 750 o kterém jsem ta šíleně toužil ale trošku my to zkazilo pláni chtěl jsem koupit přísti rok gsxr ale 2017.takže sv 650 muselo přič na neštěstí dal jsem inzerát do 1h telefon a v sobotu sv bylo prič takže aspoň byli many na gsxr aby se dala do kupy.Tak komplet kapoty M-Style praha
čekačka 4tydny ale pecka kapoty sedí nebyl problém hned moto prokoukla jak nová jinak,olej filtr vzduch filtr svíčky řetěz sada destičky br.kapalina tlumiče nový gufera a olej páčky závažíčka plexy kouřové Racing nové zrcátka nové víko na motoru a padáky i do přední osy dominator krátký brutal a fakt brutal zvuk :D + origo k tomu mam kdybych jel do zahraničí nebo už mě bolela hlava :).Už máme za sebou 800km a docela jsem čuměl pohoda 100-110kmh občas předjíždění 5.2 na 100km paráda ale je my jasní kdybych to drtil tak jsem tam za 8l jak nic :D,ale jinak spokojenost 750 my absolutně stačí nemám potřebu pak navyšovat vím co to je myt pod zadkem 1000ccm a 190+hp je to mazec ta akcelerace ta sila atd je to super vůbec to neodsuzuji ale mě 750 stačí i 600 mě baví a kdo říká že nejede tak neví o čem mluví. jezdím z bandou 6bikeru každý 1l bajk ale sv650 jak přišli zatáčky neměli šanci a proč protože na tom nikdo neumí jezdit. a všichni hned berou 1l bajky ani špunty na stupačkách jsem neměl 160kmh sv u zemi a už jsem valil :D. Ale vůbec my nevadilo z 190hp sednu zase na 63hp ten bike mě prostě bavil a suza 750 úplná pecka nejvíc si my líbí prostě starej bike velký mohutný a pořádná podsedlovka a v celku je to prostě takoví pěkní :).

Hicks
Hicks napsal 25.07.18 v 21:06 10b.

ja si spominam hlavne na ten velky priestor pod sedlo spolujazdca :D
od toho sa nemalo nikdy upustit :D

spike-cz
spike-cz napsal 24.07.18 v 23:04 10b.

Krásná raketa a pěkná storka o pořízení. Akorát tvoje češtinářka se musí kroutit. Nic ve zlým.
Ať jezdí a kolama dolů!

Paprik23
Paprik23 napsal 24.07.18 v 21:28

Prosím tě, už nikdy nic veřejně bez kontroly (alespoň přečtení po sobě) nepiš. To je děs. Neodcizovat a neodsuzovat je taky rozdíl. Motorku máš, ale parádní moje láska z plakátu. Taky silně uvažuji o jejím pořízení.

gusangbum
gusangbum napsal 24.07.18 v 12:29 2b.

To se nedá číst...
Navíc pro připomenutí, 50- 90-130, víc se u nás nejezdí tak nevím s kým na veřejných komunikacích pořád chcete "závodit"...