Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Hanez_Rs_125
Vloženo 20.7.2018
Aktualizováno 20.7.2018

Sice je stará, ale má se stále čile k světu. Je trochu těžká, ale na svoji nadváhu krásně hravá a ovladatelná. Srdce má čtyř válcové a zcela odhalené, rádo se nechá točit a pumpovat do sebe spoustu adrenalinu. Nenáročná a celkem blbu vzdorná motorka bez e

První dojmy - Ze začátku jsem si hodně musel zvyknout na váhu motorky. Posez za širšími řídítky mi vyhovuje a pohodlí je skvělé. Po získání jistoty v zatáčkách je to docela sranda. Každému tato motorka padne do ruk.

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí k těm co netouží po trhání rychlostních rekordů. Je pro ty co si vyjedou jen tak na výlet, a chtějí si užít zatáčky a klikaté cesty. Ani začátečník se jí nemusí bát, jen opatrně na váhu.

Je to taková stará babička. Má bojovné čtyř válcové srdce. Je chlazená vzduchem a olejem, s minimem elektriky a plastů, nemusíte se bát vzít ji na myčce vapkou. Je to spolehlivý poctivý motocykl. Má nenáročnou údržbu, občas namazat řetěz, dolít olej do motoru, natankovat a jezdit. Je to pořádný kus valícího se železa, takže s těmi plovoucími dvoupístkovými třmeny vpředu se jí moc nechce brzdit. Ale ta ochota s jakou jde do zatáček, a né příliš vysoký výkon motoru Vám časem ukáže, že brzdy až tak nejsou potřeba. Rám je měkký a podvozek také, takže ostré rychlé zatáčky si tak trochu proplavete. Motorka mě baví, je zábava na ní jezdit a zbožňuju jak si karburátory po zavření klapek odplivnou do průchozího výfuku a z toho vyletí čirá radost v podobě krásného plamenu.