renocar_unor

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

mixras
mixras napsal 12.01.21 v 20:01

K dennímu svícení - prošlo STK v pohodě. Jen 1 upozornění, že zadní světlo musí svítit i při rozsvícení denních světel (tj. odlišně od auta).

R08ert
R08ert napsal 26.07.18 v 21:35

dávám 10b. MZ je srdcovka!!!

R08ert
R08ert napsal 26.07.18 v 21:33

dávám 10b. MZ je srdcovka!!!

mixras
mixras napsal 26.07.18 v 21:30

Díky chlapi za komentáře.
@Targus - výfuk jsem nahradil za tento, protože ten původní byl upravovaný a ve sváru prasknutý. Neřešil jsem to, že by mohl zvýšit výkon. To jestli výkonu pomohl nedokážu úplně posoudit - jezdím teď na silnějším stroji. Pocitově jezdí MZta stejně jako s původním.

O těch denních světlech jsem se snažil najít informace, jak je instalovat na Triumph Tiger, aby byly v souladu se zákonem a dalšími požadavky, resp. prošly STK. Našel jsem ke stažení na webu dokonce pokyny pro pracovníky STK, ale i ty se daly vyložit různě. Pokud si to vybavuji správně, tak např. bylo uvedeno, že na moto nesmí být světla dále od sebe než 40 cm, aby nebylo možné moto zaměnit za auto
Umístil jsem světla šikmo do mírné šipky pod hlavní světla/kapotáž a ve spodní části se téměř dotýkají. Na STK jsem šel s tím, že je budu muset případně odstranit. Dopadlo to ale dobře - zkontrolovali, zda fungují tak jak mají a umístění nijak nekomentovali. Takže to prošlo .

Na MZ jsem je takto dal jen na zkoušku. Jak si udělám čas na výrobu držáku, tak je umístím podobně jako u Tigera.

Targus
Targus napsal 26.07.18 v 17:19 10b.

By mě docela zajímalo, jestli se nějak projevil ten výfuk.
Denní světla se mi líbí, ale nevím, co soudruzi chytrolíni na STK, jestli nebudou mít pindy kvůlivá dvěma světlům blízko sebe.

p.epanica
p.epanica napsal 20.07.18 v 17:01 10b.

...

pp377
pp377 napsal 20.07.18 v 05:40 10b.

Šikovná motorka. Měl jsem ji před vojnou.