renocar_unor

Harley Davidson XL 883 custom (2008)

Vlastník chatra
Vloženo 18.7.2018
Aktualizováno 4.6.2019

Vloženo: 04.06.2019, Uskutečněno: 08.03.2019, Stav tachometru: 22872 km, Zhlédnuto: 33x

Celou zimu jsem se těšil a letos to přišlo dřív, než kdy jindy, tak hurá do sedla!
Letos se mi, na rozdíl od jiných let, přes zimu nezcvrkly hadry, takže nebyl při oblékání nutný hluboký výdech a to ani přes zimní vložku a tlustou mikinu.
Akorát bacha na zbytky zimního posypu, navíc gumy na studeném asfaltu nepracují nejlíp a co je nejhorší, po zimě jsem pěkně ztuhlý.
Bohužel se projevila, prý typická vlastnost HD a tak si Sporty začal olejem značkovat teritorium. A označkoval mi i kevlarky...
Tak jsem objednal sadu těsnění.

• Autotune kit

Když už je tam Power Commander, byla by škoda ho nepoužívat pořádně. No a když vozím lambdy, je škoda je jen vozit a nepoužívat. Navíc mi vadí, že vstřikování nejede v close loop režimu. Hellrider mi na www.motops.cz naš

Uskutečněno: 01.06.2019
  • Přetěsnění vík ventilů

Přestože se mi sada těsnění od Harley-Davidson Brno už měsíc válí na stole, dostal jsem se k výměně až poté, co jsem konečně sehnal sadu palcových imbusů - ořechů a zbytek palcového vercajku si půjčil od kolegy.

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 01.06.2019
  • Zazimováno

První společná sezóna byla dlouhá, ale muselo to přijít... Takže dobít baterku, nafoukat kola, přečíst pohádku a spát!

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 18.11.2018