renocar_srpen

Cagiva Gran Canyon 900 (1999)

Vlastník Ondra640
Vloženo 17.7.2018
Aktualizováno 21.7.2018

Vloženo: 22.07.2021, Uskutečněno: 22.07.2021, Zhlédnuto: 153x

Dlouho jsem nic nepridal tak to ted napravim. Vyztuzil jsem ram pod nosicem vevarenim podpernych trubek. Kdyz jsem mel nalozeny plny kufr tak se dost klepal a cele mi to prislo takove slabe. Jeste jsem hlinikovou plotnu predelal z M6 na M8 srouby. Taky jsem vyresil tekouci spojkovy valecek. Presoustruzeni originalniho hlinikoveho odlitku nebylo moc dobre reseni. Vylezly tam bublinky (kazy) a v kombinaci s tesnicim krouzkem na pistku se zas brzdovka tlacila ven. Koupil jsem 28mm pistek z brzd nejakeho mercedesu a protoze nemam moznost svarovat hlinik, vysoustruzil jsem novej valecek ze zeleza. A tesneici krouzek je v nem a ne na pistku jak na tovarnim reseni. A z bezne udrzby jen vymena rozvodovych remenu, oleje, filtru a obou pneumatik. Jo a jeste jsem od firmy Kola Pirkl koupil manipulacni vozejcek pod moto. Super vec :)

• Centrální stojan a úprava bočáku

Narazil jsem na výkres centrálu pro kaživu. Nastudoval, upravil na sve moznosti a zpizdil to dohromady. Pak jsem jeste prodlouzil bocni stojanek aby se dala bezpecne postavit i nekde mimo 100% rovny povrch. A hlavni vec

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 30.06.2019
  • Mensi upravy

Podle tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=1OWmScW6HEQ jsem upravil i svou kladku plynoveho lanka a musim rict, ze to stalo za to. Plyn je ted krasne citlive davkovatelny na prechodu ze zavrenych klapek. Spolu s

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Hotovo

A je to... jezdi :) Vse zda se funguje. I dodelany teplomer oleje :)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.05.2019