Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník Isaac
Vloženo 17.7.2018
Aktualizováno 15.3.2019

Vyváženej bajk s nadprůměrnou ovladatelností a brzdami. Vzhledově nadčasová mašina. US verze.

Kawasaki ZX-10R Ninja: důvod neuveden
Yamaha YZF-R1: důvod neuveden

První dojmy - Pocitově lehká, čitelná a živá. Přehazuje se mezi stehny jak nějaké kolo. Oproti mé předchozí GSX-R brzdí famózně. Celkově zpracování Hondy hodnotím na výbornou. Bohužel spotřeba oleje je nadprůměrná, jak u těchto ročníků bývá zvykem.. :( A to je asi jediný zápor, co zatím vnímám. Jo a ten italskej laďák je slušná uchylárna, žere trávu u cesty, psy a malé děti :D

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych, že pro mě :)

Doplňky na motorce - Giannelli karbonovej laďák + Arrow mezisvod, Bazzaz Z-Bomb Timing Retard Calibrator, Gipro ukazatel zařazeného rychlostího stupně, racing plégo Zero Gravity, protiprokluz na nádrži, led blikny, žárovky a relé, racing páčky, padáky, kryt chladiče, podsedlák verze 10/11 a fender eleminator. Ještě chystám rychlořazení QuickShifter easy, sadu krytů motoru GB Racing a silikonové hadice. Zbytek série, výrazný tuzing u této krásky netřeba.

Z japonců své doby (R1 Big Bang, ZX10R 2008-, GSX-R K9-) bylo CBR hodnoceno jako nejlépe ovladatelné. Všechno do sebe tak nějak zapadá, tzn. motor táhne, brzdy brzdí a podvozek zatáčí :) Mašinu jsem pořídil se stavem tacho 10 800 km, prakticky bez škrábance, unikátní stav. Ještě původní řetězovka a destičky.

Isaac
Isaac napsal 13.03.19 v 07:27

Díky, zatím mě stavěli jen kvůli blinkrům a laďáku, tak snad u toho zůstanou!

Taliján
Taliján napsal 12.03.19 v 21:38 10b.

Krásnej Blade!!! Závidím. Musí bejt pěkný svezení a strach o body.

Isaac
Isaac napsal 13.08.18 v 10:40