renocar_unor

Suzuki VZ 800 Marauder custom (2000)

Vlastník Vacátko
Vloženo 16.7.2018
Aktualizováno 16.7.2018

Suzinka je moje motorová družka, na krátké i dlouhé cesty. Mám najeto něco přes 20 tis, nikde mě nenechala ve štychu a tak jsem ji letos trochu "vytunil", protože si péči zaslouží. Je to moje "fešanda"

První dojmy - Při výběru a rozhodnutí co za motorku mi padla hned do oka a tzv., láska na první pohled. Je to moje první velká motorka, takže mi celkově a i výkonnostně přišla jako velmi dobrá volba. Její nízké těžiště, vzhledem k mé střední postavě, mi vyhovuje. Slušný zátah od spodu, sice fádnější zadní brzda, ale je to mašina na "kochačku", žádnou divočinu, takže pro mě OK.

Motorku bych doporučil pro - všem

Doplňky na motorce - vyšší plexi, rampa - přídavný dálkový, vyhřívaný rukojeti, vyhřívané obě sedačky-řidič + spolujezdec /35/50W/ - každý svůj vypínač, na padákách přidělané potkávačky, při přepnutí na dálkáče, zhasnou, plotny místo stupaček - fakt , pohodlíčko pro nohy, teploměr, hodinky, boční brašny + zadní kufr, opěrka jak u řidiče, tak i spolujezdce, nový fanfáry, chromové lemování, zásuvka na 12 V (USB + konektor jack, třásně, rolka,

Tahle mašina má fakt dobrý zátah a velmi dobrou převodovku, která dohání menší výkon vůči silnějším kubaturám. Je jedno, jestli jedeš sám, nebo máš za sebou batůžek - poměrové dobré převody se vždy projeví a díky tomu, že motor zabírá "odspodu" jedu i ve městě kolem 50km/h na 4 a pěkně si bublá. díky ladákům dost dobrý zvuk. Většinou jezdím s batůžkem - boční brašny, zadní kufr, takže průměr. spotřeba kolem 6 l je klasika. Na cestování celkem v pohodě, ale širší sedla by byla určitě lepší, ale je to o zvyku.

benďa135
benďa135 napsal 28.01.19 v 03:55 10b.

Fotřík
Fotřík napsal 23.07.18 v 17:33 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.07.18 v 17:15 10b.

Super gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 18.07.18 v 17:55 10b.

Parádní strojovna

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 18.07.18 v 17:02 10b.

dobrý kousek, tak hurá na cesty a ať se daří .