Suzuki DL 650 V-Strom (2018)

Vlastník valasek
Vloženo 14.7.2018
Aktualizováno 14.7.2018

Spolehlivý, skromný a přívětivý parťák na cesty všední i sváteční!

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové)

Triumph Tiger 800 XR: Nakonec převážila dlouholetá skvělá zkušenost se Stromem

První dojmy - Je to už můj třetí Strom, něco o něm tedy už vím. Nový model v roce 2012 byl lepší nežli předchůdce a ani tentokrát tomu není jinak.

Za těch 10 let co sedlám V Stroma, máme najeto dost přes 100 tisíc. Občas jsem využíval příležitostí předváděcích dnů př. Ducati, BMW, Moto Guzzi , zkusil jsem i Stroma 1000, taky sporťák RR nebo choppera. Proto je tolik druhů motorek, že ani my nejsme stejní a máme často hodně odlišné preference. Trochu jsem chtěl změnu... Žádná motorka, kterou jsem kdy zkoušel, mi tolik plusů jako V Strom 650 nenabídla. A to byly většinou dražší, méně pohodové, často poruchovější s větší vahou, spotřebou i provozními náklady. A ve finále - dál než Stomek nedojedou

Jezdím rád na dlouhé cesty, sólo a nejsem žádný velký svalovec. V Strom je proto ideální společník, lehký, snadno ovladatelný, s malou spotřebou a velikou spolehlivostí, klidným a výkonným motorem a navíc postupně zraje i do krásy.

Trochu jsem zvažoval Tigera 800 XR, jeho fun faktor bude asi větší nežli má Stomek, nakonec jsem ale upřednostnil 100% spolehlivost a výrazně nižší náklady.

MartinK79
MartinK79 napsal 31.01.19 v 17:33 10b.

Kedaros
Kedaros napsal 07.08.18 v 12:11 10b.

Ve stejné barvě jako mám já Jistě s ním budeš spokojen a naložíš mu zase pořádnou porci šťastně najetých kilometrů.

runda
runda napsal 01.08.18 v 21:07 10b.

Dobrá volba

rudirt
rudirt napsal 23.07.18 v 16:27 10b.

Gratulace Václave!!! Jasných 10b.
Tomu říkám věrnost. Je to jako s manželkou...
Spoustu bezporuchových km
a VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT !!!

Mikymaus
Mikymaus napsal 22.07.18 v 14:13 10b.

jo stromek je supr..za mně jednička..