renocar_unor

BMW R 1150 R (2001)

Vlastník marekvNX
Vloženo 10.7.2018
Aktualizováno 20.4.2019

Zatím to vypadá že je vše v pořádku.

Moto Guzzi Breva 1100: Žádná v mém cennovém rozsahu.
Moto Guzzi Griso 850: Žádná v mém cennovém rozsahu.

První dojmy - Na poprvé trochu opatrnosti, přeci jen trochu jiná váhová kategorie. Při jízdě se to ztratí, první použití blinkrů-hrůza, jak z tak jednoduchého mechanismu je možné vytvořit tento nesmysl.

Motorku bych doporučil pro - Snad pro pohodáře jako JÁ, kteří se už snad našli.

Doplňky na motorce - Originál boční kufry
Zadní kufr
Přední plexi
Padáky
Kryty válců

Nějakou dobu jsem zase uvažoval, že už jsem asi dospěl na velkou motorku. V mém hledáčku byl dvouválec s kardanem, rozhodoval jsem se mezi BMW a Motoguzzi Breva. Jelikož Guzzi je novější tak mi jí bohužel můj cennový strop nedovolil. Ale i Bávo se tuze líbilo, jen natrefit pěkný kousek.
Proběhla komunikace po emajlu a telefonu a padlo rozhodnutí zajet pro černou krasavici. Na předkupní projížďce trochu opatrnosti, přeci jen trochu jiná váhová kategorie oproti mým předešlým mašinám. Při jízdě se to ztratí, první použití blinkrů-hrůza, jak z tak jednoduchého mechanismu je možné vytvořit tento nesmysl. Při jízdě domů jsem si blinkry kapánek vyzkoušel a musím říci, dá se na to zvyknout. Posilovač brzd je naprosto super a pro mě úplná novinka. Cesta domů cca 200 km proběhla naprosto pohodově a bez problémů, spotřeba po dotankování 5,5 L. Kdybych kolem Příbrami nezmokl tak super.