renocar_unor

MV Agusta Brutale 800 (2014)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 22.6.2022

Vloženo: 06.08.2018, Uskutečněno: 06.08.2018, Stav tachometru: 13500 km, Zhlédnuto: 9x

aneb (málem) nejdražší čtyři kola v sosnový

Předchozí majitel nechával, buď následkem pádu nebo proslulé kvality čechistánských asfaltových polňaček, opravovat chladič popraskanej u úchytů. Dle jeho slov opravu provedla jedna nejmenovaná firma v Praze Košířích, na plzeňský u vozovny, a to tak že tam namrdala kýbl nějakýho guána, původně jsem to měl za tekutý kov, ale uvnitř to bylo měkké a antifreeze to žere. Předchozí majitel se dušoval, jak s tím najel x tisíc a že to bude držet, leč jmenované guáno si z toho nic nedělalo a v ten nejnepříhodnější čas (poslední zatáčka před cílovkou v sosnový) držet přestalo, a vytryskující fríza mi dokonalou balistickou křivkou přistávala na přední gumě. Pročež jsem si toho po ustřelení předku a následné pauze na vydejchání a vysypání nohavic taky všimnul...

Dík Jindřejovi že se na mě nevysral a byl ochotný pro lazara přijet, dík Sharkovi za to že se sbalil že mě hodí do práglu pro auto. Nakonec se podařilo dojet s petflaškou pod bundou a modlitbou na rtech po ose.

Chladič zavařen (zaletován hliníkem) u pána od Chomutova, řekl si za to 600. No kurva nebylo lepší nechat to opravit pořádně rovnou??

Jinak od koupě za ten cca měsíc najeto 3 tisíce. To jsem nenajel asi za předchozí tři roky dohromady...

• Na jižní frontě klid

P. t. čtenářům a skalním fans asi dlužím nějaký průběžný report o mých trampotách s italkou. Kilometry naskakujou, gumy mizí, naučil jsem se je vlastnoručně přezouvat, semtam nějakej gas position error , občas olej

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.07.2022
    Uskutečněno: 18.07.2022
  • Až se jaro zeptá

Obvykle si vzpomenu až tak koncem dubna, že mám vlastně motorku. Letos se to ale sešlo tak, že jsem měl zbytečně moc volného času, tak jsem si ji pochystal už v lednu :-D Nic světobornýho, seřídit ventily (a hned dva

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.02.2022
    Uskutečněno: 25.02.2022
  • Talisman

Znáte to taky, že díly co máte dvakrát se nikdy nevyserou? Tak já na to spoléhám :-D

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.08.2021