Suzuki DR-Z400S (2007)

Vlastník kmx-125-FMX-650
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 7.7.2018

První motorka kmx 125 , fmx 650 , sxc 625 . Pak 9 let dlouhá pauza a ted konečně zase v sedle. Zaskočilo mě jak si DRZ neuvěřitelně drží cenu. Na konec se jedna objevila za solidní cenu a nájezdem a ve velmi pěkném stavu.

Yamaha WR 250R: V danou chvíli nebyla žádná pěkná za rozumnou cenu . Do mého rozpočtu se mi nevešla.
Honda CRF 250L: Po konzultaci s pánem co je prodává jsem od ní upustil , je to prý lenivec obecny.
Kawasaki KLX 250: důvod neuveden

První dojmy - Po letech moje první jízda z Berouna do ČB na sjetým drapáku a vytahaným řetězem :-D nebyla až tak špatná. Hroozně tomu chybí 6 kvalt.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícím nebo po pauze kterou jsem měl já.

Doplňky na motorce - nic

Mám najeto cca 500km . Pěkně ovladatelná motorka , docela nízko poses ( mám 186 cm ). Motor startuje na brnk a sílu má taky i když po 500km bych řek že by to víc koniků mít mohlo. Spotřeba se pohybuje od 3.4 L až po 5.5 L jak se zato tahá. Dálnice je pro DRZ a jezdce smrt , chybí 6 kvalt a max rychlost 140 km/h ale to se chce motor už rozlítnout , ideál 100 km/h a okresky který by byli ve verzy SM ještě mnohem lepší. Velice pěkný a přehledný displej tachometru který zaujme. Podvozkově měkčí naladění které vyhovuje ale strop nájezdu je 150 km protože pak si člověk neví jak sednout. Uvidíme jak dlouho mi vydrží . Jo a chce to ladák který momentálně scháním.

Pedl
Pedl napsal 29.09.22 v 17:23 10b.