Honda CB 1100/EX (2017)

Vlastník Sebik1
Vloženo 4.7.2018
Aktualizováno 14.3.2020

Motorka s krásným vzduchem chlazeným srdcem.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Chválím vstřícný a profesionální přístup

Yamaha XJR 1300: Krásná motorka

První dojmy - Velkou váhu cítíte jen při manipulaci na místě, jak se CBčko rozjede, váha je pryč a z hondy je skvěle ovladatelná a nezáludná mašina, která vás vždy doveze do cíle.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro klidného jezdce, který chce velkou motorku, nevadí mu leštit chromy a nevadí mu vystupovat z davu. Řekl bych, že není pro úplného začátečníka, mohl by bojovat s vahou.

Doplňky na motorce - Zadní nosič a topcase GIVI 56l, sedlo DDT

14. března 2020. K dnešnímu dni máme spolu najeto 24000km bez jediného problému. Velkou váhu nechávám vždy po zařazení dvojky za sebou a užívám si pohodového, ale silného zátahu motoru a klidné jízdy, motorka mi dává pocit, že mě odveze kolem celého světa a ani se nazapotíme. Potřebuje jen péči o chromy a bude vždy středem pozornosti. Pokračovatelka rodu, který dal v dávných šedesátých letech vzniknout modernímu superbiku. Za to si zasloužila i úpravu. Jednu slabinu přeci jen CBčko mělo. Sedlo. Nové je od českých DDT a je úžasné, jízda je o třídu jinde, nekloužete ani při akceleraci ani při rychlostech nad 120km/h.
Často čtu, že hondy nemají charakter. Někdo si pod tím představuje svéhlavý motor, náročnou jízdu. Rozumím, že někdo potřebuje s motorkou hodně pracovat, krotit jí. To s hondou nemusíte. Sednete si a jedete. Proto je dobře, že není jen jeden výrobce:)

ruinin
ruinin napsal 20.01.23 v 23:27 10b.

Nejkrásnější motorka a svezení musí být pro jistý druh motorkářů taky asi vrcholný zážitek. Zajímalo by mě, jak udržovat motorku dokonale čistou.

nudlicek
nudlicek napsal 23.05.20 v 20:53 10b.

Motorka je nádherná, užívej si jízdu na tak krásném stroji...jen ten kufr je tam, jako pěst na oko, ale chápu, když cestuješ, tak je potřeba...je skutečně moc hezká.

valasek
valasek napsal 18.05.20 v 20:56

Jestli se mi některá motorka opravdu líbí, tak je to právě ta Tvoje - Honda CB 1100 EX. Jeden výfuk byl školácký omyl, naštěstí ho v Hondě rychle vyřešili. Užij si ji! Pro mne je už moc těžká...Na své motorce mám také sedlo od DDT a také mohu tuto rodinou firmu každému upřímně doporučit!!!

iPetrCZE
iPetrCZE napsal 07.04.20 v 09:36 10b.

Jedna z nekrasnejsich motorek!

Králík77
Králík77 napsal 14.03.20 v 21:18 10b.

Krásná