Honda X-ADV (2018)

Vlastník pavel73
Vloženo 2.7.2018
Aktualizováno 31.7.2021

Je s ní skvělá zábava, nádherně vypadá je pekelně drahá, ale kluci si rádi hrajou jen ty hračky s věkem měníme :)

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov (Šenov)

Yamaha T-max: Zvítězila Honda, ale i tak je T max skvělá motorka.

První dojmy - Velké a pohodlné sedlo, štít ve vyšší poloze je na delší cestování jako dělaný, parádní brzdy a nádherný design. Krásný strojek :) Zatáčky vykružuje jako kružítkem, na to, ze to je poloviční skútr, tak bomba. A převodovka? Tak... nemám slov. To tam jen cvaká a lupe to tam jeden kvalt za druhým. Zkoušel jsem i ten manuál, ale automat je lepší.

Motorku bych doporučil pro - Nevím! Třeba pro mě a pak už je to jen na uvážení každého soudruha za co svoje prašule utratí.

Doplňky na motorce - Prozatím jen kufr.

Zatím jsem s ní moc nepocestoval. Pak nějakou zkušenost dopíšu. Prozatím jsem nějaké velké negativa nezjistil... Jen jednu. Mám takový dojem, že s nastartovaným motorem nejde otevřít sedlo. Pro mě dost otrava, ale mám objednaný kufr, takže ten to vyřeší. Pozitiva převažují. Neskutečná zábava, s vypnutou trakcí to parádně jezdí bokem, výkon motoru naprosto dostatečný. Naprosto! Dvěstěkoňová Ninja je mi v dnešním provozu k ničemu. Na Nirbošu mě určitě udělá, ale tam toho já moc nepojezdím:) Motorka je v jakýkoliv otáčkách naprosto klidná a zrcátka se ani nehnou, což jsem o předchozím F 800 R říct nemohl.
Hondice už má najeto skoro 7000 km a pořád spokojenost a je ještě větší než na začátku. Automat je těžká pohoda a starty z křižovatky jsou: "vždycky první" Trošku to žere gumy, ale za tu srandu to stojí. Kupodivu i vzorek na předním kole ubývá. Buď jsou ty gumy hodně měkké nebo ten předek dobře brzdí.

Myschan
Myschan napsal 08.01.20 v 09:46 10b.

Pěkná mašinka. Takové motorkové SUV + motorka + skútr. Taky jsem o ní uvažoval, ale už byla pro mě moc drahá. Gratuluji a ať Ti dělá jenom radost

xstreetfighter
xstreetfighter napsal 19.12.18 v 20:23 10b.

Ahoj, taky přemýšlím nad koupí, proč si ji nekoupil v Hondě ve ValMezu? Za podobné peníze bych asi koupil lepší mašinu resp. Větší parádu ale na tomhle by mě bavilo že se to dá použít jako skútr do města a nemusím se kvůli tomu furt oblékat jak lofas do kombinézy. Máš to na leasing nebo za hotové?

CRF1000
CRF1000 napsal 09.07.18 v 11:19 10b.

seděl jsem na ní na výstave v roce 2017, moc se mi líbila, červená je krásná, navíc má stejná řídítka jako AT...

l333v
l333v napsal 09.07.18 v 09:19 10b.

Super skutr at ti dela radost!

mildafleck
mildafleck napsal 08.07.18 v 22:59

Rozhodně přinese víc radosti než ty peníze někde pod postelí