Honda CB 500X (2016)

Vlastník JZappy
Vloženo 30.6.2018
Aktualizováno 31.3.2019

Jako prvni motorka naprosto super

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš - Super domluva

Yamaha MT-03: Rozdil obsahu motoru a bez ochranneho stitku
Yamaha MT-07: Na prvni motorku mi prisla uz moc
Honda CB 300R: Maly vykon
BMW G 310 R: Maly vykon
KTM Duke 390: Nesedl mi na ni posez

První dojmy - Ovladatelnost je super a lehka i pro male postavy mam 170

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnikum, mam 170cm na mou velikost akorat. Pro klidnou jizdu.

Doplňky na motorce - padáky

Idealni motorka na okrsky. A pro lidi co nechteji blaznit. Dalnici da taky ale maximalni rychlost pro ideal cestovani je tak 110km/h.

právě dnes 14.7.najeto 1000km něco do práce a jinak dva delší výlety. ten nejdelší cca 400km přes Pelhřimov - Jihlavu - Tišnov - Letohrad - Svitavy - Hlinsko - Poličku - Havlíčkův Brod

co se týče motorky - Díky jednomu neukázněnému řidiči jsem ji na křižovatce položil (moc jsem hamtl na brzdu a položil) výsledek padáky jsou fakt super věc tím jak je lehká jsem ji zvedl prohlédl nasedl a jel jen jsem musel dotáhnout zrcátko.
Sedlo zatím žádný problém možná i díky kalhotám, které mají výztuhu měkkou zadnice a tak cestování pohoda
cestovní rychlost, no do 125km/h se jí chce krásně pak už to záleží na podmínkách kterými jedu povětřím kopci silnici, trhač asfaltu, to není, ale předjedu tam kde autem ne. a oproti autoškole kde jsem jezdil na ER- 6 která je o dost výkonější ale i o něco těžší se mi s touto hondou jezdí jako začínajícímu mnohem lépe. Na okrsky to bohatě stačí (stejně je to všude samej policajt) ano předjedou mě výkonnější stroje, ale jízda s touto motorkou není o rychlosti ale o vášni,odreagování a zábavě, pro mě co jezdí hlavou zatím spokojenost rozhodně na poznání, že jezdit na motorce je prostě super. A je moc fajn, vidět těch plno strojů na silnici zdravit se a ne jen 4kolové škodovky kde se člověk podívá když jede autem.
Počítač ukazuje spotřebu 3,4l/ na 100km
otázka úvahy je nad větší ochranou proti větru a díky dešti co mě potkal nedávno i možná ochraně rukou

dojem z prvního roku s touto motorkou:
velmi jsem si na ní zvykl a jsem rád, že jsem si jí vybral jako první model nikde mě nenechala. Najeto 4000km po krásách českých. spotřeba 3,2-3,5 dle stylu jízdy.
rychlost maximální byla nad limitem dálniční povolené rychlosti . na každodení použítí je prostě super. i když jsem občas zbrklý, tak výhoda jen 35kw byla dobrá volba.
prostě jedním slovem - super - rok

Vetyj
Vetyj napsal 24.11.18 v 11:32 10b.

Samíc
Samíc napsal 23.10.18 v 22:24 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.18 v 01:14 10b.