Moto Guzzi V7 Stone (2012)

Vlastník Pepos2512
Vloženo 29.6.2018
Aktualizováno 29.6.2018

Super naháč. Jednoduchej stroj bez zbytečností. První stříkačka, naprosto bez potíží.

Motorka koupena od Bazar motorkari - Vcelku dobrá komunikace.

Triumph Bonneville T120: Prozože se mě připletla do cesty italka, s brýlemi...
Triumph Bonneville T120: Prozože se mě připletla do cesty italka, s brýlemi...

První dojmy - První dojmy byli více než zajímavé a je možné, že jsme se opravdu dlouho hledali. Láska na první pohled. Od prvního okamžiku pohoda.

Motorku bych doporučil pro - Určitě vhodná pro naprosté pohodáře... ( všichni guzisti, které jsem poznal jsou opravdu pohodáři...) . Začátečníky se silnějšími stroji, holky a pro všechny, kteří nepotřebují koně,kilowaty a rychlost :-)

Doplňky na motorce - Brašny Hepco Becker, plán : přešít sedlo, výměna zadních tlumičů

Zajímavá italská klasika, která má stále co nabídnout.
Pěkně poslouchá, motor jede od spoda. Bohužel moc nebrzdí a je třeba s tím počítat. Holt Italka... Života užívá naplno. Jsem " kochací se " typ co už se vyblbnul a "přežil " ... Přidal jsem brašny od Hepco Becker. Poruchy zatím žádné. Servisy jsem vystřídal už dva. Ten co se prsí a říká, že je nejlepčí... Tak pro obyčejného zákazníka opravdu není. Možná pro ty co jsou z novin nebo z televize... Druhý servis ještě zkusím na podzim, zdá se, že byl příliš přetížený... Spotřeba 4,5 L nádrž 21 L. Co si víc přát. Dá se příjemně cestovat. Ještě nechám přešít pohodlnější sedlo, ale to v základu se dá použít. Nejlépe se jí daří na dobrých okrskách s pětkou... Dálnice taky jde, ale kolem 130 - 150 km/h to už není ono. Kolem té 120 cítky se chová asi nejlépe, ale jak říkám, kdo chce závodit musí na okruh nebo... Takže na okrsky, do města, pohoda, řízky, dobrej parták. Pořídil jsem si jí na pohodu a príma odpoledne a to beze zbytku splňuje. Mám jí rád a věřím, že u mě v garáži už zůstane

rations
rations napsal 06.07.18 v 09:07 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 03.07.18 v 23:29 10b.

LacoK
LacoK napsal 03.07.18 v 23:00 10b.

Gratulujem, už si ju len užívať a kochať sa. Táto motorka ponúka radosť z jazdy.

valasek
valasek napsal 03.07.18 v 18:06 10b.

Pěkně řečeno krásný stroj pro toho, kdo se vyblbl a přežil Tak ať přináší jenom radost!

Petr7474
Petr7474 napsal 03.07.18 v 13:57 10b.

krásný stroj