Ducati Monster 696 (2008)

Vlastník Stepankah
Vloženo 27.6.2018
Aktualizováno 22.7.2020

Monster je prostě splněný sen!

Kawasaki ER 6N: důvod neuveden
Honda CBF 500: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem motorku koupila, tak jsem ještě čekala na rozšíření řidičáku na neomezený A, takže první dojmy byly jen o koukání a kupování doplňků.

Motorku bych doporučil pro - Pro holky! Nízký sedlo, nízká hmotnost, lehce se ovládá..

Doplňky na motorce - Zrcátka, padací protektor Rutan, usb zásuvka, držák na telefon, cnc páčky.

Koupeno v dubnu 2018, jezdit jsem začala v polovině května, od té doby najeto 4 tisíce km - rakouské alpy, německé dálnice, středočeský tankodrom i centrum Prahy.
Monster je skvělej!
Jízda je neuvěřitelně zábavná, motor má krásnej zvuk. Motorka je nízká a lehoučká, takže se krásně ovládá. Skvěle se jezdí jak po okreskách, tak ve městě (na dálnici je to už troošku horší).
Úplně cestovní motorka to není, vejde se na ní tak jedna malá taška, každopádně já s ní cestuju i tak, prostě člověk nesmí mít moc věcí.
Krátce po koupi jsem nechala vyměnit olej a olejový filtr, řetězovou sadu, přední i zadní gumu a řemeny. Těžko říct, do jaký míry je pravda to, co se říká o Ducati a servisu. Já jsem servisovala u Motorobert u Kladna a spokojenost.

Brusíno
Brusíno napsal 10.08.18 v 14:48 10b.

Pěkná Taloška, to je Břežanský údolí?

danicz
danicz napsal 09.07.18 v 21:40 10b.

GrametS
GrametS napsal 03.07.18 v 23:27 10b.

Z-Tomas
Z-Tomas napsal 01.07.18 v 17:39 10b.

800XCx
800XCx napsal 28.06.18 v 08:52 10b.

Ať Monster dobře slouží