Honda CBF 600N (2005)

Vlastník Bobki
Vloženo 27.6.2018
Aktualizováno 13.7.2018

Pěkná, hodná, ne moc těžká, zkrátka tak akorát.

Moto Guzzi Breva 750: přišla skvělá nabídka na Hondu, kterou jsem měl prakticky u baráku

První dojmy - První dojem to byla u mě čistá euforie, protože to bylo první samostatné svezení na "velké" motorce, když nepočítám autoškolu. Jede to, jede to i rychle, musím být opatrný a nikdo mi neříká kam mám jet, takže to jede tam kam se mi zrovna zachce. Příjemné svezení. Dobře ovladatelná, když je potřeba tak poslušně zrychluje. Pohodlný posaz, vše je tam kde to má být, jednoduše mi padla do ruky a navíc má pěkný zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a pohodáři, pro ty, kdo si pořizují první velkou motorku.

Doplňky na motorce - Originál Honda štítek.

Úplně na začátku mého hledání jsem tuto motorku vůbec neměl v hledáčku, ale postupem času jak jsem se rozkoukával, se mi začala líbit, hledal jsem sice hlavně mezi jinými stroji, ale přišla nabídka na motorkářský komplet, kdy mi vše padlo, včetně moto, které mělo měsíc po technické, nové pneu, olej, rok starou baterku, a měl jsem ji 15 km od domu, tak jsem si řekl, že není na co čekat a je potřeba jezdit.

Příjemné svezení, mám to na jízdy po klikatých okreskách a kochání se krajinou. Dá se s ní jezdit klidně mezi 3 - 4000 otáček, kdy si příjemně bublá a pokud se vytočí nad 5000 a výše, tak začne tahat a pořádně zrychlovat. Ale do těchto sfér se vydávám opatrně. Brzdy dostatečně účinné, zatím nemohu nic vytknout. Zatím pouze pozitivní dojmy, ale stále se učím a seznamuji.

Moc jsem toho zatím nevyzkoušel, ale subjektivně oproti Yamaha FZ6N mi přijde lehčí na manipulaci na místě. Přitom váhově jsou ty motorky stejné. Za jízdy člověk ztratí pojem o hmotnosti stroje.

Samozřejmě že ze mě mluví prvotní okouzlení, tak uvidíme co budu říkat časem

Jenda1319
Jenda1319 napsal 29.07.20 v 19:09 10b.

CBF - co dodadt - legenda, na které pár km najel snad úplně kde kdo... A tahle vypadá v super stavu! Tak přeji spoustu krásných a pohodových kilometrů...