Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník wejrcze
Vloženo 27.6.2018
Aktualizováno 3.12.2018

Chtěl jsem něco méně ostrého po farošovi 900RR, něco lehčího do města a zároveň něco s čím se vyblbnu.

První dojmy - První dojem byl dosti zvláštní, přestup z fároše, kterej měl opravdu velkou nádrž a připadal jsem si na něm jak na autobusu - hornet byl takovej menší, menší nádrž, mín místa na stupačkách, ale přesto mě táhla ta lehkost a šíře řidítek :D, samozřejmě první rovinka a už sem hnal po prdeli a zkoušel jak se s tím jede :))

První dojmy smíšené, nikdy předtím jsem na něm nejel a vybral jsem si ho vlastně na doporučení recenzí...

Brzdy jsou cajk, není to žádná kotva, ale vzhledem k předchozí zkušenosti s fárošem, kterej měl špatnou pumpu a nebrzdil na předek téměř vůbec, si nemůžu stěžovat.

Podvozek by si zasloužil malou úpravu jak předku tak zadku... je dost měkkej

Průběh výkonu se mi líbí, dole to sice nejede, ale jak se to dostane do středního pásma tak to chytá saze :))

Ovladatelnost je velké plus týhle motorky, určitě časem dám širší řidítka, ale ty co jsou v origu prozatím stačí, město nebo okreska všude stejně hezky jde kam se mu nakáže, jen bacha na táhlé zatáčky ve větších rychlostech 160+, tam na té stabilitě neuvěřitelně ztrácí, oproti zvyku z SS fároše.

Berte recenzi s rezervou, porovnám tu pouze mou zkušenost a vím že nejde srovnávat SS proti naked ;)