Honda XL 1000V Varadero (2000)

Vlastník Mates736
Vloženo 26.6.2018
Aktualizováno 25.1.2022

Velká, těžká, trošku žíznivá ale pohodlná motorka?

První dojmy - První dojmy nic moc. Motor nešel vytočit nad 6000 ot. Začal vynechávat jak když dochází benzín. Jinak do ruky padla téměř hned. Líbí se mi široké sedlo a Celková velikost motorky. Konečne si nepřipadám jak vosa na bonbónu.

Doplňky na motorce - Doplňky jsou hl.stojan padáky givi, zadní kufr + boční kufry.

Průměrná spotřeba - 7.05 l/100km

Jak jsem psal motor nešel vytočit nad 6000 ot. Přesto jsem jí koupil. Měl jsem za to že odchází kontakty na čerpadle což mi tvrdil i prodávající. Dohodli jsme se na slevě a já odjel domů. Objednal nové kontakty ale problém pořád stejný. Měnil jsem vzduchový filtr i palivový ,odpojil jsem čerpadlo a propojil to na přímo ale problém stále stejný. Nakonec jsem jí odvezl do servisu kde se na ní mechanik měsíc trápil. Vyměnil vše možný ale motorka furt nejela jak má. Nakonec vyměnil trysky v karburátorech a nějaké pružinky a varan jezdí jak drak. Od té doby jsem najel 3000 km a naprostá spokojenost. Spotřeba mě zatím vyšla na 7 -7,5 litru po seřízení. Předtím nějakých 8,5 litru ale záleží jak se za to tahá. Jinak na cestování fakt pohodlná jen zadní central budu muset pořešit,občas doráží ale je to prej slabina prvních ročníků.

MiKas004
MiKas004 napsal 27.06.18 v 18:47 10b.

Toš hodně šťastných kilometrů a ať ti dělá radost jako ta má mi

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.06.18 v 00:20 10b.