Suzuki DR 650 SE (2000)

Vlastník HappyMirec
Vloženo 25.6.2018
Aktualizováno 25.6.2018

Moje prvni poradna motorka. Mam ji rad. A hlavne je to dual sport :)

Yamaha TT 600 E: nebyla zadna k mani a DRko se mi beztak libi vic :)

První dojmy - Prvni dojem byl takovy, ze jsem si rikal, co je to za kladivo :) Oblibil jsem si ji hned. Dobre ovladatelna a vcelku silna motorka pro zacatecnika.

Motorku bych doporučil pro - Pro vsechny, kteri maji radi dualsport v podani 4t 650ccm motoru :) Urcite i pro zacinajici motorkare...

Doplňky na motorce - Je tam vyfuk dominator, vyhrivane rukojeti, nosice bocnich kufru, zasuvka na 12v

Vybral jsem si tento stroj, protoze jsem chtel jezdit teren i silnici. Kluci od nas z vesnice maj temer vsichni schodne moto (tt, xt, bmw dakar, ktm adventure, klr, dominator) a tak jsem trochu pridal do mlyna.
Hrozne dobre ovladatelna motorka. Sice trochu tezsi, ale sme chlapy, ne? :)
Brzdy jsou ok, na jednokotouc brzdi skvele.
Podvozek luxus, ma to uz i prepakovani.
Posez neni nejak extra vysoky, ale nejak mi to uplne nevadi.
Motor...v jednoduchosti je sila, jak se rika. Vsude ctu akorat, ze zere olej, ale u me je zatim v poradku a nezere nic.
Je to dual sport, takze je jasne, ze ostra endura a crosky budou v terenu daleko ovkadatelnejsi a naked bike na silnici daleko rychlejsi a pohodlnejsi... ale je to proste universalni a v terenu vyjedete vsechni a na silnici mastite taky dobre.
Co se cestovani tyce, tak to asi pokulhava. Nijak extra pohodlny posez a hlavne jednobuch, takze motorka spis kolem komina.
Nicmene ja jsem zamilovany, takze pro me skvela motorka!

Kylian-Nedori
Kylian-Nedori napsal 23.03.20 v 13:54 10b.

Přesně. Dr je super. Mám to stejně hozeny

cong156
cong156 napsal 24.11.18 v 01:19 10b.

:). dualsport forever!

HappyMirec
HappyMirec napsal 26.06.18 v 08:05

Diky

Barney
Barney napsal 26.06.18 v 07:20 10b.

Pěkné DRko