Benelli TRK 502 (2018)

Vlastník PaDv
Vloženo 24.6.2018
Aktualizováno 24.6.2018

Vloženo: 16.11.2022, Uskutečněno: 16.11.2022, Stav tachometru: 21 km, Zhlédnuto: 71x

Zdravím po dlouhé době všechny Benellkáře.
Myslel jsem si, že když si ve svém věku koupím první motorku (a ještě navíc novou), budu ji mít napořád. Po čtyřech letech jsem se však chtěl posunout dál. Tak jsem Benelli dal protiúčtem a koupil novou Aprilii Tuareg 660.
Chci ale napsat, že Benelli TRK 500 byla výborná. Za celou dobu žádné závady, jen pravidelný předepsaný servis, spotřeba velmi nízká (pod 4 l/100 km). Pohodlná, příjemná na cesty. Věřím, že ten, co si moji Benellku koupil, bude spokojený.
Všem majitelům Benelli přeji hodně krásných kilometrů!
Pavel

hofi01 (13) napsal 19.11.2022 v 10:41

Dovolím si reagovat, měl jsem možnost se krátce svézt na obou motorkách.. zatímco u Benelli jsem byl rád, že jsem jí vracel, naproti tomu po pár metrech na Tuaregu jsem měl pocit, že na té motorce jezdím roky a vracel jsem jí neochotně, naprosto boží motorka.. pochopitelně každému nemusí sednout to samé, ale z mého pohledu jsi neprohloupil

Milan1963 (271) napsal 16.11.2022 v 20:20

Myslím - dobrá změna stroje.

• První servisní prohlídka po 1000 km.

Ahoj všem, dovolím si první příspěvek do deníku s několika poznámkami k mému prvnímu tisíci km. Nejdřív k motorce: - najeto tisíc km, bez nejmenšího technického problému; - o dva "zoubky" jsem si nadzvedl řadičku - t

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.07.2018