KTM Duke 390 (2014)

Vlastník PetrLazy
Vloženo 24.6.2018
Aktualizováno 16.3.2022

Hravý naháč vhodný snad pro každého.

První dojmy - Design pro mě velice atraktivní a neokoukaný. V mém okolí málo vídaná. Výkon dostatečný na blbnutí. Už od začátku vnímám na motorce větší vibrace kvůli jednoho válce, někdy je to nepříjemné že se třepou zrcátka ale už jsem si zvykl.

Motorku bych doporučil pro - Mladí lidé, ženy, motorka je velice nízká musí došáhnout na zem snad každý.

Doplňky na motorce - Cnc stavitelné zalamovací páčky, vzhlednější zrcátka, padáky na kolech, vzadu rám na kufry.

Dle mého výborný poměr cena/výkon za relativně "novou" motorku. Ovládaní motorky je velice lehké a hravé a láká k dovádění na motorce. Motor má relativně dost velké vibrace zvláště při nižších otáčkách cca do 4000 otáček. Brzdy jsou super akorát při nižší rychlosti a přibrzdění nepříjemně pískají, když jsou ale zahřáté tak je to lepši ale brzdy skoro nepoužívám, u této motorky stačí podřadit o kvalt nebo o dva dolu a brzdí sama. Podvozek je super odladěný, nemohu mu nic vytknout. Pro spolujezdce moc pohodlí nehledejte. Úložný prostor takřka žádný. Moje spotřeba je od 3,7 do 4,5 což je super na dálnici při vysoké rychlosti roste i na 5,5. Motorka se nejlépe cítí na silnici a ve městě. Na cestováni jsem si vyrobil pomocné rámy na textilní kufry (zapínáni suchým zipem přes sedačky a dole zajištěné k rámu), které mám s předchozí motorky ale cestování maximálně v jedné osobě pro druhou už není moc místa. Chybí mi nějaké držáky na zaháknuti pavouka když něco malého vezu.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 24.06.18 v 23:00 10b.

context
context napsal 24.06.18 v 18:36 10b.

pěkný duke ať dělá jen radost a kolama jenom dolů