Ducati 959 Panigale (2016)

Vlastník Corum
Vloženo 24.6.2018
Aktualizováno 24.6.2018

Tady není o čem. Je to změna jiným směrem, na který si musím zvyknout. Ale už teď vím, že si budu zvykat velice rád :)

Motorka koupena od Profi-moto.cz (Děčín IV-Podmokly) - Ondra je prostě osoba na svém místě. Neuvěřitelně přátelský přístup, profesionální. Sice k němu nerad jezdím, protože tam vždycky nechám peníze, ale tuhle bandu nejde nemilovat :)

MV Agusta F3 675: Problém s náhradními díly. Cena

První dojmy - Poprvé jsem se s motorkou setkal v Děčíně v Profi-Moto na Ducati days. A celou testovací jízdu jsem byl ze stroje naprosto unešen. Neuvěřitelně ovladatelný, poslušný a zábavný stroj. Prostě láska na první pohled!

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro někoho co už má něco najeto. Na začátek to asi není dobrý stroj :) No a jak je zvykem, tak nejvhodnější je pro mě. :) Nicméně pro kohokoliv kdo si chce opravdu užít jízdu. O tom žádná.

Doplňky na motorce - Vše originál, zatím. :)

Nikdy jsem si nemyslel, že půjdu tímto směrem. Vždy mě super sporty fascinovali, ale nedokázal jsem si představit na některém z nich jezdit v provozu. Je to prostě věc, která se Vám líbí, ale máte z ní kurva velký respekt. Po Monster 821 jsem čekal, že půjdu směrem k Hyperstrada, Hypermotard a nebo podobně. Bral jsem to jako velice zábavnou a super motorku (opět testováno na Ducati Days před pár lety).
No jenže pak přišel ten osudný den, kdy jsme ladili projížďku v Děčíně a já si měl vybrat co otestuji. Jelikož jsem ani v koutku duše nepřemýšlel nad tím, že se zbavím M821 tak jsem si vybíral jen tak pro prdel co zbude. No a zbyla na mě Panigale 959 a Diavel dark. Bohužel pro Diavel, Panigale byla první.
Už jak jsem se s ní rozjel (když pominu, že mi to dvakrát chcíplo...ach ta ostuda) tak jsem věděl, že tady není něco v pořádku. Ta motorka se mi líbí, ta motorka se mi líbí moc, KURVAAA ta motorka se faaakt líbí!!! Pak přišlo pár zatáček a já jsem věděl že je zle.
No a pár týdnů na to, přišla nabídka na odkup Monstera. Slovo dalo slovo a Monster šel do světa a Panigale do garáže. Naštěstí to období bez motorky bylo krátké tak jsem netruchlil až tak dlouho. Jak se říká, rozchod je nejlepší zahnat sexem s jinou :).
Jen je škoda, že tento víkend (22-24.6.2018) je venku podzim a nedá se jezdit, ale v neděli už jsem neodolal a vytáhl jí. A moje první dojmy:

Sakra jakto, že mi jde víc zatáčet doprava než doleva, když na Monsteru to bylo obráceně?
Ty vole ten quickshifter je boží! Heeen,Heeen,Heeen a ups je tam 180 (samozřejmě na uzavřené trati ;))
Bolí mě prdel, bolí mě prdel moc. Místo sedačky tam rovnou mohli dát kus plastu! No nic budu si muset zvyknout :)
Je to prostě boží!!! a je to moje!

PetraF
PetraF napsal 30.07.18 v 23:15 10b.

Corum
Corum napsal 02.07.18 v 12:18

@Sete Jj byl :) lítal jsem po úřadech

Sete
Sete napsal 01.07.18 v 16:07 10b.

Krásná

P.S. Nebyl jsi na ní ve středu v Benešově?

Corum
Corum napsal 29.06.18 v 09:48

Díky všem :)

manas2
manas2 napsal 28.06.18 v 13:09 10b.

Minulí týden jsem projel V4, vím o čem mluvíš
Respekt