BMW S 1000 XR (2018)

Vlastník Tufan
Vloženo 21.6.2018
Aktualizováno 21.6.2018

Vyhlédl jsem si ji už před 2 roky na výstavišti v Brně, když jsem ji poprvé zkoušel, byl jsem z ní úplně hotovej. Oproti FZ8 motorka jak z jiný planety. Okamžitě mi padla do ruky a zjistil jsem, že ji hrozně potřebuju Ještě než padlo finální rozhodnut

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky)

BMW R 1200 RS: XR je divočejší, univerzálnější a pro mě pohodlnější. RS mělo plusový body za Boxer a kardan
Ducati Multistrada 1200: obavy ze servis, Desmorozvody, absence oboustraného quickshifteru
BMW R 1200 GS Adventure: Na něj mám zatím aspoň 10 let čas

První dojmy - Zatím nic moc, zajíždíme, ale i tak mě hrozně baví. Quickshifter je zatím hrozně návykovej, nejspíš zapomenu používat spojku.

Doplňky na motorce - Všechny 3 kufry, jinak zatím bez doplňků. Původně jsem jí chtěl dopřát Akrapoviče, ale po zjištění ceny jsem si to celkem rychle rozmyslel. Každopádně i tak je zvuk výbornej.

Zatím nic moc, zajíždíme(300km), ale i tak mě hrozně baví. Na to, jak je velká, krásně padá do zatáček a dělá přesně to co po ní chci.
Poslední pátek v červnu nás čeká "zajížděcí" servis a pak s partou směr Rakousko-Slovinko-Itálie Jakmile budu mít víc najeto, určitě se víc rozepíšu.

prusles
prusles napsal 28.06.18 v 18:51

ať slouží !! dobrý vkus každopádně !!! myslím, že něco jiného než je maximální spokojenost člověk na této motce ani zažít nemůže p.s.: s tou novou motkou to máš každopádně tak nějak jako já

madmach
madmach napsal 28.06.18 v 07:47 10b.

Úžasná! Vyzkoušel jsem. Taky jí potřebuji... Uvidíme kdy na to dojde. Ať dělá radost.

Tufan
Tufan napsal 23.06.18 v 13:47

shifty : Díky Co je s RR? Doufám, že mě nic nepotká a kdyžtak by to měla řešit 5letá záruka Nějak už u mě ten čas nastal, nahatý motorky jsou fajn, ale tohle je prostě jinde