Honda VT 750C Shadow (1996)

Vlastník Mart72
Vloženo 20.6.2018
Aktualizováno 20.6.2018

Starší stroj, ve slušném stavu, pořízený za dobrou cenu. Nějaký mouchy se samozřejmě najdou, ale pracuje se na jejich vychytání

První dojmy - Honda je můj první větší stroj po letech neježdění na ničem. Na rozměry i váhu jsem si chvíli musel zvykat, ale jsem spíš slow driver, ne šílenec, takže si jezdím jen tak, abych se sám cítil bezpečně

Motorku bych doporučil pro - Stroj bych doporučil zájemcům o klidnou jízdu, avšak s možností užít si to, proč si člověk pořídí velkou motorku a nejezdí celý život na Babetě.

Doplňky na motorce - K motorce jsem dostal zadní brašny, takže není problém převézt i menší nákup, noťas a pod.
Prozatím jsem ještě nevyzkoušené jízdu se štítem, které jsem s motorkou obdržel hned dva (jeden menší a druhý velký). Prodejce rovněž přidal původní výfuk, zatím co na mašině je nový Silvertail. Další doplňky, jako přídavná přední světla a bílá skla blinkrů už jen doplnily už tak pěkný vzhled stroje, který má už sice něco za sebou, ale rozhodně není ostuda na něm někam vyrazit.

Hondu Shadow jsem zvolil na základě doporučení a dlouhé diskusi s mým kamarádem, který stejný typ měl před lety. Pro začátek jsem nedal na jeho rady ke koupi ještě silnějšího stroje a jsem prozatím spokojený.
Motorka má sice už něco naježděno a tak uvažuju nějaký větší servis během zimy, ale do té doby věřím, že všechno bude v pohodě.
Co se týče konstrukce, cruiser byl pro mě jasná volba. Už mi není 30 a spíš než lámání rekordů v rychlosti nebo rajtování v terénu mě lákala pohodlná a spíš pomalejší jízda s dostatkem času se pokochat krásou okolí, kterým projíždím.
Motorce nejlíp sedí asfaltové cesty a i když pro ni není problém jet rychle, já jako zatím míň zkušený, volím radši okresku, nežli dálnici.

Puppkinss
Puppkinss napsal 14.11.18 v 20:05 10b.

Pěknej stroj. Užívej kochani

Bágio1969
Bágio1969 napsal 27.06.18 v 14:43 10b.

Pěkný stroj, hodně šťastných kilometrů

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 22.06.18 v 20:53 10b.

na výrazu tvé tváře je jasně vidět radost tak ať ti nikdy nezmizí a kochej se krajinou ( dálnici nech vosám ). Tak si užívej jízdu a čus .

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 21.06.18 v 09:13 10b.

Paráda gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 20.06.18 v 18:13 10b.

Supr stroj.