Honda VFR 1200X Crosstourer (2013)

Vlastník jirkacbr
Vloženo 18.6.2018
Aktualizováno 15.8.2018

Model XD - automat. Úžásná na cestování. Automat je bezkonkurenční. Výborná ovladatelnost. Motorka poslouchá na povely perfektně. Široká řidítka taky plus.

Triumph Tiger 800 XC: Pochybnosti o spolehlivosti a vhodnosti na dlouhé cestování.

První dojmy - Příjemný posez. Automat je super. Musím vyřešit originál plexi. Mně nevyhovuje. Manévrování na místě je hardcore, ale dá se to i sranda u toho je ( když jsem zaparkoval z kopce a přední kolo opřel o obrubník a zpátky rval moto až mi podjížděly pedály :) ).

Motorku bych doporučil pro - Jak pro hltače kilometrů, tak pro lidi, kteří jezdí kolem komína a chtějí si ježdění na motorce užít.

Doplňky na motorce - Sada kufrů hliníkáče

Průměrná spotřeba - 5.54769 l/100km

Jezdíme soft enduro na DRZ a CRF. Tato motorka bude na cestování a nahradí CBR 600F, se kterou jsme doposud cestovali a teď to bude jiný kafe. Ale cebro si asi nechám. Je to opečovávaná motorka.
Najeli jsme už 5000 kilometrů a z motorky jsem nadšený. Díky ní jezdím každý den.
Ať sám nebo ve dvou nebo plně naložený až lehce přeložený. Nic na svých vlastnostech neztrácí.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.06.18 v 14:33 10b.

5157
5157 napsal 18.06.18 v 11:41 10b.

dobrá volba, mám ho třetím rokem a maximální spokojenost

Samíc
Samíc napsal 18.06.18 v 11:05 10b.