PROFIL MOTORKY

BMW R 1200 GS Adventure (2016)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Strycek_Fido
Vloženo 17.6.2018
Aktualizováno 17.6.2018
Zobrazeno 754x
HODNOCENÍ PROFILU OD 3 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Němčour v plné parádě, aneb mastodont pod typovým označením BMW R 1200 GS LC Adventure.

Více fotografii

První dojmy - První ochutnávka s režimem DYNO a překvapení, jak se nadlehčí přední kolo a to jak na 1-ku, tak při řazení za 2 a za 3. Je to prostě jiné, než předešlý třívál v podání Explorera 1200, ale baví mě to. Nemusel jsem, ale chtěl..., víc není třeba dodávat:)

Motorku bych doporučil pro - Fakt to někdy zkuste a uvidíte...

Doplňky na motorce - padací rám, mlhovky, vyšší plexi (vč. podpěry proti vibracím), čip PRO, zadní nosiče, zadní podblatník, navigace, origo zadní ALU kufr, navigace, prodloužení předního blatníku, zátky rámu...

Recenze

Jasně, má to každý druhý Helmut nebo Hans proto to nechci..., tak tohle na mě neplatí a řídím se pouze svou vlastní hlavou. Dřív než padlo finální rozhodnutí, tak jsem absolvoval testovací jízdu a ta mi jenom potvrdila, že ať si o téhle motorce myslí každý své, ale já ji chci. Rád zkouším nové věci a vrtulník jsem ještě doma neměl, takže touha nepoznaného a testovací jízda rozhodla. Na Triumphu jsem ještě na začátku května absolvoval týdenní trip na Sardinii a vzhledem k tomu, že za 14 dní vyrážíme do Italských dolomit, tak jsem se rozhodl, že tahle cesta bude už na GS. V hledáčku bylo pár variant (řešil jsem pouze výbavu a rok od 2014 v provedení LC), ale nakonec padla volba na tuhle krasavici. Z výbavy má snad vše krom bočních kufrů, ale to mi prozatím neva (časem pořeším, ale budou to hliníkače BIG Husky). Pokud jde vlastní mašinu, tak posez je dost podobný jeko na velkém angličákovy. Takže jiízdní komfort je asi jediné co lze srovnat. Vše ostatní, hlavně tedy motor je zcela odlišný a v podání GS je vše živější a odezva na plyn je rychlejší (dvouvál prostě). Další plus GS dávám za brzdy. Mají ostřejší nástup a myslím, že je lze líp dávkovat něž na Exploreru. Na další hodnocení je z mé strany prozatím příliš brzy. Mašinu mám chvíli a zatím jsem odjel nějakých 300 km, ale fakt mě to baví. Navíc předzvěst týdenního tripu v Dolomitech mě drží nad vodou počas pracovního týdne. Těším se a víc napíšu až se vrátím a budu mít na Advíkoj víc odjeto.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
lada-revamp
lada-revamp napsal 03.08.18 v 12:58 10b.

Dobrý hodnocení,kamarád si koupil 1200gs 2008 a pořád poslouchá kecy,že každej kreten se vozí na že že je to jen značkou jako haryk.mL jsem pár motorem a vždycky jsem měl kecy,že Němci mají testy koupený atd.ml jsem pět let Varadero a super,jenže jsem ji trošku rozbil v anglii ve 170ti.presel jsem na intrudera1400 a ježek v klidu celej rok,pak jsem ji vyměnil za 1150gs a byl jsem v šoku sedlo to do ruky jako bych si ji obliknul prostě super.no a mám už čtvrtý BMW poslední je že lc a radost jede jako krava vodí se jak šestistovky na dálky tempomat mám trochu zničeny ruce.proste kdo nezkusil alespoň 800km v kuse nepochopí.mam rekord na 1200rt 1705 km za 22hod.dost keců jdu navršit kufry a zítra trada do Norska.

Brukev
Brukev napsal 18.06.18 v 14:50 10b.

Moc pěkná strojovna ... teď jsem se z Dolomit vrátil ( na kole ) a naštěstí tam za 14 dni taky jedu na moto, takže chápu že je nač se těšit. GS sem tam potkal mraky a ten stroj je prostě krasnej... hlavne nové modely s Led. Tak užívej a já tu vrtuli taky někdy zkusím .
Ps. Souhlas... člověk vybírá pro sebe

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.06.18 v 00:42 10b.

Více komentářů



TOPlist