Ducati Hypermotard 1100/1100S (2007)

Vlastník Mates32
Vloženo 15.6.2018
Aktualizováno 15.6.2018

Italská rebelka s neskutečným fun factorem.

Ducati Monster 1000: Lepší posez a větší zdvih.

První dojmy - První dojmy jsou smíšené. Ucukaná v nízkých otáčkách. široká kvůli výklopným zrcátkům a přijde mě že je třeba neustále řadit oproti čtyřvalci.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil každému kdo hledá zábavu a trochu té rebélie a odlišnosti.

Hypermotard se mě hodně líbí a měl jsem ho v hledáčku už cca 6let. Na motorce mám letos najeto přes 4tis. Km a stále se seznamujeme. Motor má super zátah a pokud se drží v otáčkách okolo 4tis. Reakce na plyn jsou parádní a chod motoru kultivovaný. Brzdy brzdí na výbornou jen je třeba na začátku brzdění opravdu zlehka aby nedocházelo ke smyku předního kola. Ovladatelnost motocyklu je fantastická. Takové to motokolo na vyblbnutí. Spolujezdec se mnou odmítá jezdit protože na moto jsou sundané zadní stupačky a vůbec neplanuji je přidělat. Úložný prostor je nula a byl jsem rád že nemusím po kapsách vozit lékárničku, ale podařilo se mě ji dát pod sedačku. Spotřeba je okolo 6,5litru a pomale to leze nahoru. Nechápu vůbec proč ale asi to bude stářím motorky. Jak jsem psal na začátku podle mého to není motorka do města kvůli cukaní při popojíždění a šířce zrcátek. Na cestování také není moc vhodná jelikož nad 120km už dost fouká a sedlo nepatří k nejpohodlnějším. Je to prostě moto na jízdu po klikatých okrskách a pár hodin jízdy. Za těch pár km co jsem zatím najezdil jsem si na Ducati zvykl a jsem přesvědčen že u mě zůstane dost dlouho. Každou vyjížďku si neskutečně užívám. Ještě jeden poznatek závěrem je že neskutečně ubývá zadní pneu.

Brukev
Brukev napsal 18.06.18 v 14:57 10b.

Musí to být fakt zábavné svezeni