renocar_unor

Yamaha XV 125 Virago (1997)

Vlastník Pollyn
Vloženo 15.6.2018
Aktualizováno 27.8.2018

Moje první větší motorka. Hlavně na dojíždění do školy a tak různě po vesnicích.

Motorka koupena od FIRMA:AUTOMOTOEVROPA (Vestec)

Yamaha XVS 125 DragStar: důvod neuveden
Suzuki VL 125 Intruder: důvod neuveden

První dojmy - Pro motorku jsem byl v automoevropa a už na první pohled se mi líbila všechny chromy tak jak mají být. Vše čistý. Když jsem si jí přivezl domů začalo doba učení a učím se s ní furt. Každopádně bych netipoval na pohled že je to 125 a to platí pro hodně lidí.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co nejezdí pilu a mají rádi pohodlí

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti. Zadní dva kufry, Opěrku spolujezdce, Přední rolka, voňavý stromeček

V plánu jsou: zadní rolka, potah nádrže, chlasták, nějaká ozdoba na blatnik

Vybíral jsem mezi touhle Intruderem a Dragstarem, protože jsem chtěl chopper dvouválec. Nakonec rozhodli peníze a Virago vyšlo nejlíp. Nemám na ní moc najeto ale co můžu říct že je pohodlná a lehko ovladatelná. Mám 185cm a hodně přes 100 kilo jsem vypasený pašík a jede se mnou těch 93 které má v tp ale potřebuje trochu rozjezd ale stejně cestovní rychlost řekl bych 60-70-80. Vyjede i nějaký ten terén i když na to není určená ale třeba na dojetí k chatě nebo k vodě nebo takový ty lehčí teréní jízdy v pohodě :)

Závěrem motorka je fajn a pohodlná i pro větší lidi. Moc nežere a jede tak nějak jako 125 :)

Po 2000km
Už jsem se s ní docela sehrál :) člověk se na ni musí zvyknout a hodně řadit, dvakrát mi došel benzin a rezerva nereaguje ale to nevadí :D kolem Virag je super komunita a toho si vážím. Budu přidávat doplňky a bude to fajn :) stále jsem spokojený

Pollyn
Pollyn napsal 02.07.18 v 23:28

p.epanica Dělá :) dekuju :)

p.epanica
p.epanica napsal 26.06.18 v 19:17 10b.

Hlavně ať slouží a dělá radost ...

Pollyn
Pollyn napsal 22.06.18 v 16:45