ČZ 175/487 (1986)

Vlastník Efrax
Vloženo 14.6.2018
Aktualizováno 13.4.2019

Starej českej krám, kterej se mi líbil na první pohled.

První dojmy - Moc to nejede, ale za to to pěkně vibruje.

Dostal jsem ji zadarmo od příbuzného, kterému 25 let ležela ve stodole. Líbila se mi vzhledově, tak sem si řekl, že se zabavím a dám ji do kupy. Někdo na tom ukradl vše co se dalo lehce odšroubovat, takže mě čekalo shánění dílů, udělání nové elektro instalace a klasika vyčistit karbec a nádrž. Jinak byla v dobrým stavu a měla nejeto jen 3000 km.

Hrál sem si s ní měsíc po večerech a nedávno prošla technickou bez závad.

Zatím sem se projel jen párkrát a dojmy zvláštní. Celkem mě překvapily vibrace, taky už sem ztratil 2 šrouby po 10 kilometrech, takže sem vše radši zalepil :) Jinak je to obratná motorka a celkem mě baví. Občas ju vytáhnu na pohodovou projížďku.

Zkušenosti po roce:
Loni jsem na ní absolvoval cestu kolem celé republiky a super zážitek. Hned před cestou jsem to zadřel, protože jsem nevěděl, že to bylo po výbrusu a ještě se mi ucpalo odvzdušnění nádrže. Stačilo ale trochu obrousit prasátka a pak už to dalo celou cestu v pohodě a bez závad. Najeto celkem okolo 1500 km se skvělou veteránskou partou. Parávní vibrační kochačka. Těším se na další veteránské akce, letos má v plánu Slovensko :)

vopák
vopák napsal 21.06.18 v 20:45 10b.

Parádní..za socíku na tom drandili agronomové co si pamatuju..at to doutná

pp377
pp377 napsal 21.06.18 v 19:55 10b.

Když byl brácha na vojně, tak jsem mu na ní jezdil. Dobrá škola. Ať jezdí o 106.

lklouda
lklouda napsal 21.06.18 v 09:54 10b.

super motorka

s4r
s4r napsal 15.06.18 v 14:47 10b.

Když mi bylo 16, tak jsem jí měl a nedám na ní dopustit. Oproti následnici 350/640, kterou jsem jezdil po ní, to fungovalo pořád, aniž bych s tím jakkoliv musel laborovat a nááááhodou, z kopce oscilovala ručička někde mezi 100 a 120ti... Až mě štve, že jsem jí prodal, ale v 17ti to člověk vidí prostě jinak...

Milan1963
Milan1963 napsal 15.06.18 v 02:05 10b.

Hezká !