BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník Ondrafaros
Vloženo 14.6.2018
Aktualizováno 14.6.2018

Po 5 ti letech na Fároškovi jsem hledal asi něco pohodlnějšího tak jsem si řekl že zkusím GS.
Jsem moc rád za výběr toho stroje je to přesně to co jsem hledal. Jak se říká jednou ochutnáš a už nechceš jinak...

První dojmy - První dojem když jsem ji uviděl tak určitě monstróznost stroje. Jako první bylo důležité jestli dosáhnu nohama na zemi. Projel jsem se a bylo hotovo. Věděl jsem hned že ji musím mít.

Motorku bych doporučil pro - Jak ja říkám na mašinu nemusíte mít 2 metry ale chce to trochu tý síly je přece jen velká a těžká.

Doplňky na motorce - Je to jednosvíce bez ABS absolutně bezproblémové. Jinak vyhrocené ručky hlavní stojan+policajt. Přídavné světla a komplet BMW kufry.

Mašinu mám už rok a za tu dobu cca 10.tis. km . Už když jsem ji kupoval byla komplet připravena, majitel prede mnou se o ní hezky staral. Koupil jsem nové pneu Metzeler Karoo3 a spokojenost . Jelikož mám 42L nádrž a rád mám furt plnou tak musím říct že zadek se sjíždí víc než jsem myslel ale je to hold tak.
Na zátah se na ni da jezdit asi furt. Je opravdu hodně pohodlná.
Co se týče off jízdy tak moc zkušenosti nemám jsem hold samouk a vše pomalu ale jistě.
Jinak co více napsat už je toho tu napsáno mraky.
Manipulace na místě je trochu problém ale jakmile se rozjedes tak váha padá.
V současnosti jsem maximálně spokojený a netuším kam jinam se hnout.
Mám 6-ti kvalit s E jako Ekonom a na dlouhé cestování na dálnicích paráda.
Chod motoru je parádní a přesný bez problémů.

Drapr
Drapr napsal 01.07.18 v 15:11 10b.

Super krásnej stroj, hodnê spokojených kilometru