Kawasaki Z900 (2018)

Vlastník Electroder
Vloženo 11.6.2018
Aktualizováno 19.7.2018

Lehce ovladatelný kolo s motorem

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové)

Yamaha MT-09: Moc elektronických kokotin

První dojmy - Nejvíc mě překvapilo jak jednoduše se motorka pokládá do zatáček. Je to jakoby jste měli galusky a stačí hrozně málo práce na to, aby jste brousily kolenem. Nechápu. Jak říkám, spíš se řídí jak kolo než motorka.

Doplňky na motorce - Koncovka SC-Project SC-1
Blinkry Barracuda Z-LED
Držák SPZ Barracuda
RAM Mount
Textilní kufry SW motech blaze H

Já chtěl hlavně velký motor a pěkný design. A i když se považuji za geeka, tak mě palivové mapy, antiwheelie a systémy kontroly trakce na motorce nic moc neříkají.

Motor je super, má super zátah od středních otáček a jde za plynem jak slepice po flusu. A bez vibrací.

Převodovka je spíš krátká, asi tak jak se na naháči očekává a tak tam padá jeden kvalt za druhým. Jedničku uslyšíte pokaždé když ji tam kopnete.

Podvozek v pohodě, nastavení zadní kyvky z továrny trochu tvrdší. Už jsem říkal, že se to nádherně řídí, ale to je asi otázka spíš geometrie. Posez je příjemný, i když ze začátku jsem měl pocit, že mám hodně natažené ruce dopředu, po čase přešlo. Sedlo je poměrně tvrdé, po 250 km v sedle jsem byl rád, že jsem slezl, ale je to asi i o zvyku. Když tak se provdává vyšší měkčí sedlo.

Brzdy jsou dostačující, ale radiální třmeny jsou radiální třmeny.

No a design je to proč jsem ji koupil. Kromě blinkrů, koncovky výfuku a toho divného žihadla/kladýlka či jak to nazvat, je to naprosto super. A ty věci co jsem vyjmenoval jdou vyměnit či odmontovat. Za mě nejlepší pohled je ze sedna - ta kapota kolem chladiče pod nádrží jí dělá takovou super maskulaturu :)

Pajánek69
Pajánek69 napsal 02.07.18 v 18:36 10b.

Dobře si udělal