Suzuki VL 1500 Intruder (2004)

Vlastník mamut17
Vloženo 11.6.2018
Aktualizováno 11.6.2018

Silný macek s nízkým těžištěm, který budí respekt pro svoje rozměry a hmotnost. I přes silný motor to není žádný trhač asfaltu - super pro pohodové kochací jízdy i na větší vzdálenost.

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora)

První dojmy - Když jsme se poprvé potkali - hned mi mezi desítkami motorek padla do oka. S výběrem mi sice pomáhal kamarád motorkář, který mi trochu zúžil výběr, ale když jsem uviděl to modrošedé nablýskané hovádko - tak bylo vybráno. Tedy do té doby, než mi ji vytáhli před krám abych se na ní projel. Při prvním posazení a postavení ze stojanu jsem se málem zabarvil a získal k ní snad zdravý respekt. Kdyby na mě všichni před krámem (včetně mojí manželky) nečuměli, tak jsem asi slezl a potupně odjel autem. Ale to jen do doby než jsem nastartoval a slyšel bubláka, který mi prostě nedovolil to nevyzkoušet. Hned po rozjetí jsem měl problém s řazením (pata - špička) - pořád jsem si vyřazoval, po dojetí na konec slepé ulice byl trochu problém s otočením na místě - a tak jsme se s motorkou dohodli, že když se mnou nepleskne tak budeme kamarádi - byl jsem před operací menisku a tak to byla trochu honička. A pak následovala 30 km jízda domů - ale to už byla po několika kruháčích pohoda.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodové motorkáře, který nepotřebují větší dávky adrenalinu a mají svůj styl jízdy.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou boční a zadní kufry, držák na lahve. Padáky přední i zadní - za mlada jsem se dost napadal a vím co to je, když zůstane noha pod motorem. Grippy jsem vyměnil z důvodu křečí v ruce kvůli malému průměru originál rukojetí. Výfuky originál.

Tenhle typ a značku motorky jsem si vybral podle recenzí na internetu a doporučení kamarádů - potřeboval jsem silnou stabilní motorku na delší vyjížďky většinou se spolujezdkyní. Jízda po rovince a mírných zatáčkách super, ve vracečkách se spolujezdcem je to občas honička. Podstatně se jízdní vlastnosti zlepšily nákupem nových pneumatik - staré měly sice dobrý vzorek, ale byly nějak divně ojeté a hlavně byly vyschlé. Nové pneu po zajetí super.

Petasek69
Petasek69 napsal 08.01.21 v 12:27 10b.

Dobrá volba, pěknej kousek

Puppkinss
Puppkinss napsal 14.11.18 v 20:07 10b.

Wow

fanek007
fanek007 napsal 12.07.18 v 09:14 10b.

krásnej stroj

smolicek92
smolicek92 napsal 27.06.18 v 18:27 10b.

Parádní drobeček,taky zvažuji koupi,at slouží

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 21.06.18 v 09:21 10b.

Super gratulejšn.