Honda CB 500F (2017)

Vlastník iPetrCZE
Vloženo 11.6.2018
Aktualizováno 16.6.2020

Moje první motorka po letech občasnýho ježdění na skůtrech

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

BMW G 310 R: BMW pořád posouvalo kdy se dostane na náš trh
Kawasaki Z300: Už asi malá a neměla ABS
Honda CB 500X: Původně jsem ji chtel, ale pak mě odradil ten posez. Precijen mě vyhovuje spíš malinko sportovnějsí

První dojmy - Mám jenom A2 řidičák, tak je to to nejsilnější co můžu mít. Chtěl jsem motorku převážně na dojíždění a to splňuje skvěle

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, na dojíždění po městě

Doplňky na motorce - GiPro ukazatel zařazenýho stupně

Mám A2 řidičák už od roku 2005, ale až teď se dostalo na koupi motorku. Rozhodl jsem se nerozšiřovat abych si nekoupil něco přehnaně silnýho.
Původně jsem chtěl BMW G310R, ale BMW mělo výrobní problémy a zpožděnou dodávku do čech, tak jsem koukal jinde a tadle Honda z toho vyšla vítězně. Chtěl jsem něco hlavně na každodenní jízdu do práce přes Prahu a sem tam vyjížďka do okolí. Na motání se v dopravě je super, malá a mrštná. Okresky taky dobrý. Beztak se ještě učim a na limit jsem ještě nenarazil. Dálnice jsou na naháči spíš zlo a beztak už v těch rychlostech to zrychlení není takový. Prostě jenom na krátký přejezdy.

Mám najeto asi 7500Km a přiznám se, že už koukám po jinejch. Malinko větších a silnějších. Věděl jsem, že to přijde, ale je to tu dřív, než jsem myslel :)

Občas jezdíme ve dvou se ženou. Jde to. Neni to pohodlný a dost me batůžek tlačí na nádrž :) Na cestu to není, ale na víkendovou krátkou kochačku v pohodě.

Nejdál jsem byl s Hondou z Prahy v Opavě(přes Orlický hory). Asi 320Km najeto v kuse a pořád se to dalo, ale člověk je už celkem unavenej. Navíc sedlo neni z nejpohodlnějších.

No, do jara ještě vydržím a pak to vidím na nějakou novější a lepší :)

UPDATE 6_2020: Tak Honda prodana. Bude mi chybet...

speroure
speroure napsal 29.01.19 v 01:41 10b.

Krásné eFko!

Luba_13
Luba_13 napsal 11.06.18 v 12:57 10b.

at slouzi a hodne krasnych km

mrkfa007
mrkfa007 napsal 11.06.18 v 11:54 10b.

Paráda