renocar_unor

Suzuki GSF 600S Bandit (2000)

Vlastník Claricia
Vloženo 10.6.2018
Aktualizováno 26.4.2019

Vloženo: 29.08.2018, Uskutečněno: 29.08.2018, Zhlédnuto: 19x

Když jsem byla 15. srpna na vyjížďce, tak mi začalo jít hůř řazení - mám ty nejměkčí "závodní" pružiny, protože jak konstatoval Sršeň, potřebuju něco, na čem mi neumře ruka. No a najednou začala jít spojka ztuha, následně začaly problémy s řazením...

Mira to rozdělal a zjistil, že je v čudu unašeč lamel a plechů. A tak se objednával nový, tudíž je bandit aktuálně ve stavu rozloženosti a čeká se, až díl dorazí. Už aby to bylo - letošek je z hlediska motorek opravdu "vydařený".

• Velikonoční vyjížďka

Dvanáctá hodina odbila, jezinky mi přestaly skákat po hlavě, tak jsem dodělala poslední nezbytnosti a s mírným zpožděním dorazila do Štoků na benzinku, kde jsem měla sraz s kamarádkou. Vyrazily jsme na zhruba 150 kilomet

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 22.04.2019
  • První kilometry 2019

22. března jsem letos poprvé nastartovala motorku - musela se nejdřív nabít baterka, která toho měla po zimě dost, ale jinak chytla skvěle. Ovšem ven jsem ji nakonec nevzala, i když počasí tomu nahrávalo - muž totiž nast

Vloženo: 20.04.2019
    Uskutečněno: 20.04.2019
  • Poslední letošní kilometry

Od mužovy havárky jsem toho mnoho nenajezdila. Dostala jsem se v polovině srpna na jednu vyjížďku - a od té doby se na motorku jen prášilo. A že na ni naprášilo solidně. //img.motofotky.cz/upload/images/forum/2018/42

Vloženo: 18.10.2018
    Uskutečněno: 18.10.2018