Suzuki GSF 600S Bandit (2000)

Vlastník Claricia
Vloženo 10.6.2018
Aktualizováno 26.4.2019

Vloženo: 15.08.2018, Uskutečněno: 10.06.2018, Zhlédnuto: 5x

Letos v červnu to bylo 10 let od svatby, tak jsme vyrazili ven. Nevěděla jsem, kam jedeme, jen se to postupně ukazovalo podle toho, kudy jsme jeli. Nejdřív známé cesty (až do Strakonic), odtamtud už pro mě cestami neznámými - až nahoru na Modravu, kam jsme dojeli krátce před desátou večer (když už jsem toho měla plný kecky).

Užili jsme si všeho - suchých i mokrých silnic, rovinek i zatáček, přičemž nejlepší cesta byla ta domů, kdy jsem byla odpočatá a jeli jsme po krásných silnicích jižních Čech. Fotka je od Temelína - kousek odtamtud, na letišti u Bechyně, jsem se učila před dávnou dobou jezdit... :)

Claricia (0) napsal 15.08.2018 v 17:34

chuan: Je tam nádherně, už se těším, až se tam zase podívám. :)

chuan (17) napsal 15.08.2018 v 16:16

, Jóóó Šumava tam je krásně, když je trochu času míříme tam, protože tam jsou nádherné silnice a osvědčené penziony

• Velikonoční vyjížďka

Dvanáctá hodina odbila, jezinky mi přestaly skákat po hlavě, tak jsem dodělala poslední nezbytnosti a s mírným zpožděním dorazila do Štoků na benzinku, kde jsem měla sraz s kamarádkou. Vyrazily jsme na zhruba 150 kilomet

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 22.04.2019
  • První kilometry 2019

22. března jsem letos poprvé nastartovala motorku - musela se nejdřív nabít baterka, která toho měla po zimě dost, ale jinak chytla skvěle. Ovšem ven jsem ji nakonec nevzala, i když počasí tomu nahrávalo - muž totiž nast

Vloženo: 20.04.2019
    Uskutečněno: 20.04.2019
  • Poslední letošní kilometry

Od mužovy havárky jsem toho mnoho nenajezdila. Dostala jsem se v polovině srpna na jednu vyjížďku - a od té doby se na motorku jen prášilo. A že na ni naprášilo solidně. //img.motofotky.cz/upload/images/forum/2018/42

Vloženo: 18.10.2018
    Uskutečněno: 18.10.2018