Peugeot Metropolis 400 (2015)

Vlastník Majjan
Vloženo 9.6.2018
Aktualizováno 22.2.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

Metropolis
Metropolis napsal 12.04.21 v 14:38 10b.

azrof
azrof napsal 20.10.19 v 21:54 10b.

Ahoj, dík za komentář k MP3 !blondýně" Pegueota jsem také zvažoval, bílý vypadá hezky sportovně, u mě nakonec rozhodla velikost kol a některé další detaily ve prospěch Piaggia … co se týká B a zahraničí, mám nastudovanou EU legislativu a německé a rakouské právní rozbory, pokud máš B udělané před 19.1.2013 (můj případ), můžeš řídit kategorii L5e (mám v techničáku) na B a B1 ve všech státech EU, pro jistotu jsem si klíčové texty vytiskl a budu je vozit s sebou.

JaMi1
JaMi1 napsal 08.08.19 v 23:00 10b.

Díky za komentář. Metropolis je také velmi zajímavý stroj. Tak hlavně hodně šťastných kilometrů a jen samé šťastné návraty

PAPAJATC
PAPAJATC napsal 17.06.19 v 07:53

Je hezká. Vůbec nikoho neřeš. Stejně se všichni ptají, co to vlastně je. Manžel má Suzuki intruder 1400. Chtěli jsme jezdit spolu. Jenže já si zatím nechci dělat papíry na motorku. A hlavně jako pro ženu, je to ovladatelnější a bezpečnější. Díky za komentář. Přeji mnoho šťastných kilometrů bez nehody.

Majjan napsal 10.03.19 v 07:54

Díky za podporu a vidím, že to spousta lidí neřeší.

ObiVan
ObiVan napsal 23.02.19 v 12:35 8b.

Clovece resil sem uplne stejnej problem jako ty. Namlsanej ze skutru, ale chtelo to vykon tak sem malem koupil MP3 500, protoze sem mel jen Bcko. Nakonec sem si ale A stejne udelal, protoze me lakal teren a ctyrkolku sem nechtel. Kdo je motorkar srdcem zdravi vsechno s riditkama a motorem. Tak pohodovy jizdy preju

Jirka20
Jirka20 napsal 22.02.19 v 21:41 10b.

Ten stroj je zajímavý, ale nic pro mě.
Nicméně já osobně mávám všem (někdy je to jak na 1.5.).
Na ostatní se vykašli, to je pořád skútr není motorka ... to je 125cm, to není motorka ... ten má červený tričko, tak to není motorkář atp. Takže buď v klidu a užívej si jízdy.

liň
liň napsal 22.02.19 v 15:44 10b.

Na nafoukané motorkáře se vykašli , já zdravím všechny , jednou jsem na cestě z Jablunkova do Třince pozdravil strojvedoucího nákladního vlaku a on mi odpověděl , potěšilo mě to

7jerry7
7jerry7 napsal 18.07.18 v 06:44

Nooo ale to parkování s ním,to je pohoda co závist je děsná
Kašli na ostatní a vycházek že svych pocitu a spokojenosti...
Hlavně kolama dolů,šťastnou sezónu

Majjan napsal 17.06.18 v 09:56

Díky za podporu Jerry. Máš pravdu, rejpalové jsou všude. Mám Smarta na zimu a ježdění do práce a od mnohých taky slyším, že to není auto a že kdyby to mělo popruhy, tak to můžu odnést jako baťoh

7jerry7
7jerry7 napsal 16.06.18 v 22:36 9b.

Rejpaly najdeš všude před pár dny jsme pro paní koupili 125 piaggio a už koukám po něčem podobném...sam jsem začal na skůtr, pak velké skůtr a dnes cestak...motorka to je, má to v TP a navíc super!!! A užitná hodnota s nějakou zmrzlinou nesrovnatelně a mnohonásobně větší... kdo si koupí silnici a chce lítat patří na okruh a ne do provozu(jen od takových můžeš slyšet že nejsi motorkar, ale pletou se)
Užívej a mnoho bezpečných KM

VilemK
VilemK napsal 13.06.18 v 18:19 10b.

Pro účel, jaký píšeš, je to určitě dobrá volba . A ta palubka je krásná

Pavel888
Pavel888 napsal 12.06.18 v 19:47 10b.

zajímavé...jakó...motorka to nejni...ale líbí se mi tvé podání a upřímně... stejně každého zajíma jak se na tom jezdí. Nenech se odradit. Každému co mu vyhovuje . Ale motorku zkus .

Majjan napsal 12.06.18 v 06:42

Edemsi, myslel jsem to obrazně. Chtěl jsem něco silnějšího a potřebuje jezdit i přítelkyně. Oba si papíry na A dělat fakt nebudeme, i když třeba nám jednou prdne v kouli a do té pravé, jedné stopy naskočíme

Edemsi
Edemsi napsal 12.06.18 v 06:30 9b.

Proboha proč ?
jak jsi napsal ...kdo jednou čuchne k jedné stopě, tak už nechce jinak... ale ty nemáš jednu stopu, ale hned tři

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.06.18 v 01:07 10b.