Yamaha XVS 1300 Stryker/Custom (2014)

Vlastník Pavelvirago
Vloženo 8.6.2018
Aktualizováno 10.6.2018

vypadá jako stavba i když takhle sjela z vyrobního pásu,jede jako vítr co víc si přát

Motorka koupena od překupník s motorkami

První dojmy - Překvapilo mě jak se dobře i přes 2,5m délky a předkopnuté vidle ovládá.Krásný zátah a akcelerace jen mi trochu vadí že dobře nesnáší nízké otáčky,což vyžaduje větší četnost řazení.Váha za jízdy skoro není poznat ale na místě je manipulace i vzhledem k délce o poznaní horší ale nic co by pruměrnej chlap neutáhl.

Motorku bych doporučil pro - Klasika to rozhodně není takže spíš mladším choprákum nebo někomu kdo chce legální stavbu rovnou od výrobce.

Doplňky na motorce - brašny,loga star na nádrži,rolka

Byl jsem se svým viragem 1100 naprosto spokojen jen jsem chtěl trochu omladit vzhled nakonec mi padla do oka tahle krasavice.Nebyla to sice láska na první pohled,ale pak se mi začala líbit víc a víc.Je to uplně jiná liga než moje virgulka při tom ovladatelnost byla dobrá i u viraga,ale zátah a jízdní vlastnosti se už nedají srovnat.Je tam přeci jen pár let rozdílu...Brzdy na to že mají jeden kotouč v předu brzdí slušně i když musím doplnit že začinám používat i zadní brzdu což jsem u viraga téměř nemusel.Vyhovuje ji spíš sportovnější jízda ale když se včas podřazuje jde to na pohodu i když klasickej bublák to není jak už jsem zminoval nízké otáčky se ji moc nelíbí.

vasektuner
vasektuner napsal 30.06.18 v 12:47 10b.

Paráda

Záhorák-888
Záhorák-888 napsal 14.06.18 v 19:47 10b.

Moc hezká motorka kamaráde. Tak ať dobre slouží a ať si s ní spokojenej. A hlavne kolama dolu

Pavelvirago
Pavelvirago napsal 10.06.18 v 23:19

Děkuju Bady 👍 ale Virago je pro mě pořad srdeční záležitost i když už ho nemám 😉

badyXV
badyXV napsal 09.06.18 v 13:02 10b.

Hezký stroj gratuluji