AJP PR5 250 Enduro (2018)

Vlastník mcklay
Vloženo 8.6.2018
Aktualizováno 8.6.2018

Tachometr a celkové dojmy

Vloženo: 08.01.2019, Uskutečněno: 08.01.2019, Stav tachometru: 2500 km, Zhlédnuto: 35x

Zatím se objevila jedna závada a to v občasné nefunkčnosti tachomentru resp. celého "panelového" přístroje. Úplně poprvé jsem si všiml nefunkčnosti tachometru, když jsem motorku rozjel z kopce nenastartovanou a po nastartování za jízdy nešel tachometr. Zastavil jsem, vypnul, nastartoval a vše ok. Po čase se to začalo skoro náhodně objevovat čím dál častěji a začaly se objevovat úplné výpadky celého panelu.

V reklamaci jsme nejdřív vyměnily náhon (senzor) tachometru, který je u předního kola, což pomohlo, ale jen na chvíli. Celý proces se opakuje.. Čili čekám na nový přístrojový panel, to už snad vše vyřeší.

Jinak motorka jezdí parádně. Spousta srandy, super lehká a krásně ovladatelná. Motor traktro, ale s tím jsem počítal. Jediné co bych trochu vytknul je slabší přední brzda, tady by to chtělo trochu přidat. Musí se víc mačkat.

A pak y to chtělo přepracovat víčko nádrže, dírkou na odvzdušnění vzlíná benzín, i když není natankováno po hrdlo. Zkoušel jsem různé úpravy, ale zatím nic nezabralo. Je to docela otrava, protože víčko je v sedle a úniky benzínu jsou docela značné. Kdyby někdo věděl co s tím, tak pište :)