Triumph Tiger 1200 (2012)

Vlastník Gadloš
Vloženo 6.6.2018
Aktualizováno 6.7.2018

Prostě Triumph !!!'!!!'!!!'!!!

BMW R 1200 GS: Přehnaná cena za jetou která oběla 2x zeměkouli
Ducati Multistrada 1200: Odrazen cenou
KTM 1050 Adventure: Losování
Yamaha XT1200Z Super Tenere: Losování

První dojmy - Žádná test jízda. Prostě jsem chtěl ty její tvary mezi nohy a já se jí musím přispůsobyt. Výbava v základu,a cena. Barva modrá jí sluší Jízda to co o ní všichni říkali sedělo já nadšen.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo se chce odlišit

Doplňky na motorce - Doplňky standart co má moto tempomat výhře rukojeti ,já kupoval kufry a padáky ,výfuk

1.Proč tenhle stroj - Pro ty tvary prostě láska na první pohled! Najeto a zkušenosti= něco málo mám jízda za mou maličkost pohodlí už mám píštěl na zadku,ale to si myslím ,že mám z práce motor - tahoun jede jako S . . . Ě!!! Ovládání nádhera.Spolujezdec zatím jen sám manželka nechce.Spotřeba 5,4L. Servis klasika neřeším. Poruchy - spojka ,prasatko propouštělo koupeno nové a teť jen jezdím i když je to nemilé, když se to stane mimo ČR ,ale domů jsem dojel'!!! Jo neřeším to je to díl který se opotřebuje nic není věčné.!!!A kde se cítí motorka nejlépe?Všude asi bych jí nebral na motokrosovou dráhu všude tam kam jsem ji vzal tak jsem byl spokojen.Bydlím ve městě tak město,les ,rozbitá cesta,dálnice , silnice ta motorka dá vše!!! (Hovořím za sebe tohle vše jsme spolu zažili a prožíváme A na závěr ano já na ní cestuji tak se dá i to.Jinak pro všechny šťoury hovořím za sebe!!! Jó ještě taky ty zápory asi ta rukojeť na pravé straně je kurva citlivá ,ale sakra náviková.Opravdu mi mrzí,že to neni poloautomat (spojka) moje miminko JAWA z roku 1946 ho má.Tohle mi mrzí , že to kluci za rýsovacím prknem progaučovali na motorku roku v.2012 a neudělají to ,když ji tak chválili na cestování!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.06.18 v 09:28 10b.