Royal Enfield Bullet Classic EFI (2011)

Vlastník Momo1978
Vloženo 5.6.2018
Aktualizováno 5.6.2018

Skvela old scholl motorka, jedinecny design, vsetko zo zeleza a veeela chromu.

Motorka koupena od Motolegend.sk

První dojmy - Mala obratna motorka silna ako traktor. Krasny zvuk, nezamenitelny styl a krasna kombinacia vinovej metalizy a chromu. Bola to moja prva motorka a myslim, ze si ju necham navzdy.

Motorku bych doporučil pro - Motorka vhodna pre milovnikov klasiky.

Doplňky na motorce - Na motorke je domontovany padaci ram a plexi.

Tuto motorku som si vybral pre jej retro vzhlad.
Najazdil som na nej cca 35000 km po celej europe. Vsade kam som na nej prisiel, lakala svojim vzhladom. Stale mam vela obdivovatelov. Stari "copraci" pri nej spominaju na svoju "jawkovu" historiu.
Na motorke sme casto jazdili aj dvaja, vykonovo to nieje nic moc, ale toto je motorka na pomalu vyhliadkovu jazdu, kde si treba vychutnavat kontakt s prirodou.
Motorka je velmi dobre ovladatelna, trosku sa vlni v zakrutach, ale da sa to prezit. Spotreba je okolo 3 litrov na 100 km. Menim iba olej, retazovy kit a lejem benzin. Mal som iba raz poruchu, ked mi cez tesnenie pod nadrzou tahalo falosny vzduch. Ked som to rozobral a vycistil, zistil som, ze bez elektronickej diagnostiky sa dalej nepohnem, tak som musel motorku nalozit do dodavky a urobit si vylet do prahy, kde mi to chlapci opravili. Zaroven som kupil dlhsi kryt na vyfuk, ktroy prekryje prepalene miesta.
Na motorke som bol v madarsku, srbsku, chorvatsku, rakusku, v cechach, v polsku, v nemecku a v taliansku...

intruderman1
intruderman1 napsal 24.07.18 v 23:50 10b.

Ahoj kolego s R.E. Proč píšu... Ca před 2měsící jsem jako motorkář zaslechl velmi neobvyklý zvuk motoru, který projel kolem. Potom jsem R.E. uslyšel podruhé a bylo hotovo. Je mi 44let, mám najeto na moto asi 150tis.km a v garáži Suzuki Marauder 1600. Tak jsem si do tej Prahy pro R.E. taky zajel. Rád bych se třeba přidal k podobně moto vybaveným... Přeji hodně spokojených km. Jarek

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 21.06.18 v 09:30 10b.

Super gratulejšn.

ducati80
ducati80 napsal 12.06.18 v 12:23

Pěkná klasika

Milan1963
Milan1963 napsal 12.06.18 v 04:08 10b.

Targus
Targus napsal 05.06.18 v 17:54

Zas nejdou vkládat hvězdy, tak aspoň napíšu, že jsem nasranej, že má někdo jiný tak hezkou klasiku.