Kawasaki Ninja 400 (2018)

Vlastník Vyrida
Vloženo 4.6.2018
Aktualizováno 3.7.2018

Od prvních uniklých předprodejních fotek a informací jsem věděl, že toto bude a musí být má nová začinajicí motorka. Strašně mě lákal nejen její nádherný vzhled a černá barva, ale i udáj o celkové hmostnosti, který z motorky dělá lehce manuálně kotrolovat

Honda CBR 500R: Ojeté CBRko byla má poslední možnost, kdyby oba oficiální distributoři zklamali. Sice sem s touto variantou moc nepočítal, ale měl jsem v záloze toto poslední zachranné lano. Jediný důvodem proč jinak spolehlivé CBRko bylo až na třetím místě bylo jen to,
Yamaha YZF-R3: Pokud bych Ninju už tento rok nesehnal, jezdil bych nejspíše na nové R3, kterou měli na prodejně v Ostravě. Takřka totožná motorka jako má Ninja, která se mi přeci jen líbí o něco více vizuálně, tak je o něco žívější a i sedadlo má o něco málo postaveno

První dojmy - Vzájemné seznamování proběhlo během dvou dnů. I když se mi zdála ze záčatků nepříliš až tak lehoučká jako udává prodejce, dostala se mi do ruky. Dneska můžu už směle říct, že se ovládá fantasticky, je živá a i vzhledově budí dojem vyšší kubatůry než sama je.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům

Doplňky na motorce - Zatím sem si motorku doplnil o dva doplňky a to černý windscreen značky Puig https://s15.postimg...3h86z/windscreen.jpg a hezké dvojbarevné clutch/brake páčky z Asie. https://s15.postimg.cc/r4ihmh0jv/clutch.jpg

Motorku mám krátce, více informací přidám až budu mít trochu najeto, každopádně už těď mohu říct, že motorka je skvěle ovladatelná a do zatáček líta jako blesk. I na nerovném terénu drží. Velmi lehoučka spojka, která lze ovládát pouhým jedním prstíkem. Dobrý brzdicí systém podporovaný ABS. Mrzí jen malinký úlořný prostor pod sedadlem spolujezdce, kam naspete jen lekárničku a na další věci už místo nezbyde. Ale jedná se o supersport pro zábavu a né cestovní motorku, takže to lze pochopit. LED osvětlení jen podtrhuje její královsky vzhled na poli malých kubatůr.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 22.09.18 v 13:50 10b.

Také ji asi pořídím
Ať slouží

Vyrida
Vyrida napsal 03.07.18 v 07:17

Aktualizace 3.7.2018

Přidal jsem pár fotek :) Motorka už má zasebou po měsíci nějaké červené úpravy, tak aspoň můžete porovnat jak moc s emi to povedlo :D

Vyrida
Vyrida napsal 05.06.18 v 12:11

Blademon: jj to vím, jenomže tam si nic moc nechci cpát, protože tama už vedou kabliky, tak aby se nějaký zbytečně neskřipal. Ale na náhradní pojistku a malé věci to stačí. Lékárnu mám pod spolujezdcem a pod hlavním sedadlem taštičku s nářadím. Je to tam docela šikovně vyřešeno spínací gumičkou, takže by se nemělo nic po cestě vytrácet. Chleba s řízkem když tak hold do batůžku. 😀

bledemon
bledemon napsal 05.06.18 v 09:33 9b.

pěkná. Asi blbá poznámka, ale víš, že v úložnym prostoru je odklápěcí dno, které jde vyndat?

context
context napsal 05.06.18 v 01:25 10b.

Super at dlouho slouzi a dela jen radost