Yamaha MT-09 (2018)

Vlastník Paladin
Vloženo 1.6.2018
Aktualizováno 6.6.2018

Vloženo: 30.05.2019, Uskutečněno: 30.03.2019, Stav tachometru: 4295 km, Zhlédnuto: 13x

Kamarád zavolal, že už je na čase pořádně protáhnout ty naše stroje a já souhlasil, volba padla na Oseček, resp. Motel Oseček a následný oběd. Do cíle jsme dorazili akorát na poledne, výběr jídel slušný, obsluha milá, servis příkladný. Projížďka byla super, oběd také, jen ta teplota mohla být vstřícnější...

• Ploužnice

Počasí příkladné, hlad velký, zalovil jsem na netu (řada byla na mě) a dle recenzí, volba padla na Hostinec na Ploužnici. Trošku jsem měl starost, zda bude šance sehnat takhle na blint místo. Po pravdě řečeno, bylo tam

Vloženo: 30.05.2019
    Uskutečněno: 21.04.2019
  • Po zimě

Jaro obvykle klepe na okno, tentokrát však nic moc.Teplota lehce nad 12 st. to není pro mě to pravé ořechové, ale chuť se svézt byla větší. Vytáhl jsem kamaráda ze zimního spánku a lehce kolem komína, navlíklej jak pumpa

Vloženo: 30.05.2019
    Uskutečněno: 03.03.2019
  • Oběd u sestry

V pátek jsem obdržel sms od sestry s pozváním na oběd, a tak jsem přislíbil, že pokud počasí dovolí, zastavím se. Synovi jsem zahlásil o co jde a zda se přidá, ale odpověď byla jasná, nemám čas + výčet položek, }:( (n)

Vloženo: 21.08.2018
    Uskutečněno: 19.08.2018